Invalīdu biedrība dalību projektā noslēdz ar ražas svētkiem

invalidu biedriba
Foto: Oļģerts Visvaldis Grūbe

Kuldīgas rajona Invalīdu biedrība kopš pavasara ir veiksmīgi darbojusies Borisa un Ināras Teterevu fonda projektā “Pats savam SAIMES GALDAM”. Pateicoties dalībai projektā, projekta dalībnieki varēja saņemt sēklas, stādus, darbarīkus un augu kopšanas līdzekļus.

10. septembrī notika šī projekta noslēdzošais pasākums – seminārs un ražas svētki. Dalībnieki veidoja nelielu izaudzētās ražas izstādi un arī atveda degustācijai dažādus konservētos dārzeņus un augļus. Aktīvi pasākumu atbalstīja projekta dalībniece no Turlavas pagasta Ārija Brantevica, veidojot izaudzētās ražas izstādi un degustāciju, kā arī pastāstīja par receptēm.

Pasākuma gaitā tika pārrunāts, kā nu kuram bija veicies ar dārza darbiem šajā karstajā un sausajā vasarā. Savas zināšanas un padomu sniedza Lauku konsultāciju un izglītības centra Kuldīgas biroja augkopības konsultants Edgars Cirša, kurš atbildēja uz daudzajiem jautājumiem gan par dārzeņu audzēšanas veiksmēm un neveiksmēm vasaras periodā, gan par vēl darāmajiem darbiem rudenī un dārzu sagatavošanai jaunajai pavasara sezonai.

Kopumā Kuldīgas novadā projektus īstenoja četras biedrības: Kuldīgas rajona invalīdu biedrība, biedrības “Kuldīgas senioru skola”, “Mini SD” un “Ventas krasti”. Sēklas, stādus un dārza piederumus Kuldīgas novadā saņēma 148 mājsaimniecības, aptverot 451 personu.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav