24. jūlijā norisināsies Jāņa Baukša piemiņas kauss – būs arī satiksmes ierobežojumi

Foto: Ričards Sotaks

Sestdien, 24. jūlijā, norisināsies Jāņa Baukša piemiņas kauss riteņbraukšanā. Sacensību dienā no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00 autovadītājiem būs jābūt uzmanīgiem – vairākos posmos Kuldīgas novadā uz ceļa būs sportisti.

Autovadītājus visvairāk ietekmēs Snēpeles ceļa posms, ceļš uz Turlavu, Ēdoli un Priedaini. Neviens no ceļa posmiem nebūs slēgts, bet autovadītājiem, ieraugot policijas mašīnas vai motociklus, uz brīdi jāaptur spēkrats un jācenšas stāvēt pēc iespējas tuvāk ceļa malai, jāpalaiž visi dalībnieki. Brīdī, kad tiek sagaidīta policijas konvoja pēdējā mašīna, autovadītāji drīkst atkal doties ceļā. Neērtības var rasties uz vairākām minūtēm. Aicinām autovadītājus būt saprotošiem un atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Sacensību starts un finišs visām grupām paredzēts Priedainē, pretī Ceļu satiksmes drošības direkcijas Kuldīgas nodaļai (Planīcas ielā 69).

Plkst. 10.00 pirmie trasē dosies D grupas zēni, vecuma grupā no 11 līdz 12 gadiem, kā arī meitenes, vecuma grupā no 13 līdz 14 gadiem, kas dāmām reizē ir arī Latvijas čempionāts grupas braucienā. Pirmās distances garums būs 20 kilometri, braucot līdz Mazsāliju dzirnavām (Snēpeles pagastā) un veicot pagriezienu un dodoties atpakaļ uz finišu Priedainē.

Plkst. 11.00 sacensības uzsāks C grupas zēni, vecuma grupā no 13 līdz 14 gadiem, kas reizē būs arī Latvijas čempionāts. Tāpat plkst. 11.00 trasē dosies meitenes, jauniešu grupā (vecuma grupā no 15 līdz 16 gadiem), veicot 40 kilometrus garo trasi, braucot pa Snēpeles šoseju un veicot pagriezienu atpakaļ īsi pirms Skrundas, dodoties uz finišu Priedainē. Mirkli vēlāk trasē dosies jauniešu grupas sportisti, kuri veiks 70 kilometru garo distanci. Jaunieši dosies gandrīz līdz Turlavai, veiks pagriezienu atpakaļ uz Snēpeles šoseju un visbeidzot atpakaļ uz finišu Priedainē.

Bet noslēgumā, plkst. 14.40, trasē dosies “Open” grupas dalībnieki (juniori, amatieri, elites braucēji), pieveicot 99 kilometrus. “Open” grupas dalībnieki vispirms dosies uz Ēdoli, veiks pagriezienu atpakaļ, tālāk dosies uz Turlavas pusi, pēcāk uz Snēpeli un visbeidzot uz finišu Priedainē. 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav