Sociālā dienesta klientu ievērībai!

telefons
Publicitātes foto.

Kuldīgas novada Sociālais dienests informē, ka vasaras periodā ir paredzētas izmaiņas klientu pieņemšanas laikos pie sociālajiem darbiniekiem, kuri klientus pieņem pagastos. Pirms došanās pie sociālā darbinieka lūgums sazināties ar Sociālā dienesta lietvedību pa tālr. 63350107 un iegūt precizētu informāciju par sociālā darbinieka pieņemšanas laikiem.

Jūnijā paredzētas izmaiņas Padurē, Īvandē, Kurmālē (Priedainē un Vilgālē), Vārmē, Rendā, Pelčos, Kabilē, Vārmē un Snēpelē. Neskatoties uz pieņemšanas laiku izmaiņām iepriekš minētajos pagastos, lūdzam arī pārējo pagastu iedzīvotājus, kuriem ir ieplānota vizīte pie sociālā darbinieka, pirms tam sazināties un noskaidrot, vai pieņemšanas laiks neparedzēti nav mainīts.

Atgādinām, ka iesniegumus joprojām var iesniegt arī elektroniski, tos ieskenējot un sūtot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Klientiem saglabājas iespēja dokumentus un sociālās palīdzības vai pakalpojumu pieprasījumus atstāt pasta kastītēs, kuras izvietotas pagastu pārvaldēs. Tāpat iesniegumus iespējams nosūtīt ar portāla Latvija.lv starpniecību.

Jau iepriekš atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav