Kuldīgā 1. maijā būs pieejamas Covid-19 vakcīnas prioritārajām grupām

kuldiga, slimnica
Foto: Kārlis Komarovskis

Sestdien, 1. maijā, Kuldīgas vakcinācijas centrā, kas iekārtots Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, prioritārajām iedzīvotāju grupām būs pieejamas 300 Covid-19 “Pfizer-BioNTech” un “Moderna” vakcīnas.  

Kuldīgas novada pašvaldība aicina prioritāro grupu iedzīvotājus pieteikties vakcīnas saņemšanai. Īpaši šo iespēju aicināti izmantot seniori vecumā virs 60 gadiem, iedzīvotāji ar hroniskām saslimšanām un izglītības iestāžu darbinieki.

Lai pieteiktos vakcīnai, iedzīvotājiem no prioritārajām grupām jāreģistrējas vietnē “manavakcina.lv”, jāizvēlas vakcinācijas vieta un jāatzīmē sev vēlamais laika intervāls, jāsagaida sistēmas apstiprinājums (sms/e-pasts), kā arī jāierodas vakcinēties uz izvēlēto vietu un apstiprināto laiku.

Tāpat pieteikties var, zvanot pa tālruni 8989.

Masveida vakcināciju Kuldīgas vieglatlētikas manēžā iekārtotajā vakcinācijas punktā nodrošinās SIA “Vizuālā diagnostika” kopā ar Kuldīgas novada pašvaldību un Kuldīgas novada sporta skolu.

Ar pilnu prioritāro grupu sarakstu vari iepazīties: https://covid19.gov.lv/covid-19/par-covid-19/vakcinacija/prioritaro-grupu-vakcinacija

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav