Kuldīgas novadā uzsākta pedagogu vakcinācija

Foto: Kārlis Komarovskis

Piektdien, 16. aprīlī, SIA “Kuldīgas slimnīcas” vakcinācijas kabinetā, kas darbojas Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, pret Covid-19 turpinās vakcinēs Kuldīgas novada pašvaldības izglītības iestāžu darbiniekus, kuri izteikuši vēlmi saņemt vakcīnu, kā arī kuriem nav medicīnisku kontrindikāciju. Vakcīnas turpinās saņemt arī pārējo prioritāro grupu iedzīvotāji, informē Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa.

Plānots, ka izglītības iestāžu darbiniekiem, kā šobrīd atvērtai prioritārai grupai, un citiem tiks vakcinētas šorīt SIA “Kuldīgas slimnīcā” saņemtās 366 “Pfizer”/”BioNTech” ražotās vakcīnas.

Kuldīgas novada pašvaldība sadarbībā ar izglītības iestādēm ir izveidojusi izglītības iestāžu kolektīvu sarakstu, kas nodots SIA “Kuldīgas slimnīca”. Šajās dienās darbinieki, kuri izteikuši gatavību un vēlmi vakcinēties, saņems uzaicinājumu ar konkrētu laiku ierasties vakcinācijas kabinetā. Neskaidrību gadījumā darbiniekiem jāsazinās ar savas iestādes vadību.

Plānots, ka vakcinācija notiks arī brīvdienās. Tiks vakcinētas personas arī no citām šobrīd atvērtām prioritārām grupām.

“Paldies Kuldīgas slimnīcai un Kuldīgas novada sporta skolai par operatīvo darbu, kas ieguldīts pēdējās dienās, lai pedagogu vakcinācijas procesu uzsāktu! Paldies arī Vakcinācijas birojam par atbalstu, ko saņēmām procesa organizācijā,” saka I. Bērziņa.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav