Pašvaldība palīdz ugunsnelaimē cietušai ģimenei

Foto: Kārlis Komarovskis

Kuldīgas novada pašvaldība sniegusi sākotnējo palīdzību ģimenei Gudenieku pagastā, kas iepriekšējā naktī cietusi ugunsgrēkā.

Aizvadītajā naktī dzīvojamajā mājā izcēlies ugunsgrēks. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka ēka degusi ar atklātu liesmu, glābējiem ierodoties, jau bijis iebrucis ēkas jumts. Ēkā dzīvojuši divi cilvēki. Veicot dzēšanas darbus, glābēji atraduši divus bojāgājušus cilvēkus, viena bojāgājušā personība vēl nav noskaidrota, tiek pieļauts, ka tas bijis viesis. Vienu cilvēku izdevies izglābt, viņš šobrīd atrodas pie radiniekiem.

Kuldīgas novada Sociālais dienesta vadītāja Sarmīte Segliņa stāsta, ka dienests ir informēts par notiekošo un sociālie darbinieki jau veic nepieciešamās darbības, lai izmaksātu ģimenei 250 EUR pabalstu krīzes situācijā. Pēc tam, kad pašvaldība no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta saņems aktu, kas apliecina ugunsnelaimes faktu, ģimenei varēs izmaksāt stihiskās nelaimes krīzes pabalstu 500 eiro apmērā.

Sociālie darbinieki arī piedāvās cietušajam un bojāgājušo ģimenēm psiholoģisko palīdzību. Sociālie darbinieki ir sazinājušies ar identificētā bojāgājušā cilvēka radiniekiem, lai sniegtu atbalstu apbedīšanas organizēšanā un izdevumu segšanā.

Gudenieku pagasta pārvaldes vadītāja Daina Bērende pastāstīja, ka pašvaldība risinās jautājumu par to, kur izglābtajam cilvēkam turpmāk dzīvot. Viņš palicis bez iedzīves un sadzīvei nepieciešamajām lietām. Cilvēki, kuri vēlas sniegt palīdzību ugunsnelaimē cietušajām ģimenēm, aicināti vērsties pie Kuldīgas novada Sociālā dienesta sociālās darbinieces Ligitas Bergmanes  (tālr. 22013423; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.). 

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav