Kuldīgas novadā sešās ģimenes ārstu praksēs uzsāks senioru vakcināciju

seniors
Publicitātes foto.

Sešās ģimenes ārstu praksēs Kuldīgas novadā mediķi apņēmušies šonedēļ sākt senioru vakcināciju, liecina Kuldīgas novada pašvaldības apkopotā informācija.

Savus pacientus – seniorus sāks vakcinēt ārsti:

 • Dr. Gita Cakule – praksēs Kuldīgā, Rendas pagastā un Rumbas pagastā;
 • Dr. Inese Zīle – praksēs Turlavas pagastā, Vārmes pagastā un Kabiles pagastā;
 • Dr. Rūta Eglīte – doktorātā Kuldīgā vakcinēs gan savus pacientus, gan ģimenes ārstu Aigara Pūpola un Jolantas Klaugas pacientus;
 • Dr. Zaiga Rone – Kuldīgā;
 • Dr. Lija Būmeistere – Gudenieku pagasta iedzīvotājus, kas reģistrēti pie šīs ārstes;
 • Dr. Gundega Zdanovska – Gudenieku pagasta iedzīvotājus, kas reģistrēti pie šīs ārstes.

Šo ģimenes ārstu medicīniskajā aprūpē esošie seniori aicināti sazināties ar sava ārsta praksi gadījumā, ja vēl nav pieteikušies vakcīnai.

Kuldīgas novada pašvaldība ir pateicīga ģimenes ārstiem par gatavību iesaistīšanos iedzīvotāju vakcinācijā, pauž Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa, aicinot nesatraukties arī pārējos seniorus – vakcinācijas iespējas Kuldīgas novadā jau pavisam drīz būs arī pārējiem.

Kā pieteikties vakcinācijai pret Covid-19?

Vakcinācijai var pieteikties internetā www.manavakcina.lv vai pa tālruni 8989, vai pie ģimenes ārsta. Ja esat jau reģistrējies, tad atkārtoti pie ģimenes ārsta nav jāpiesakās.

Visi saņemtie pieteikumi tiek apkopoti vienā datubāzē, un šobrīd uzaicinājumus vakcinēties jau sāks saņemt seniori, kas sasnieguši vismaz 70 gadu vecumu. Tiklīdz pienāks jūsu kārta vakcinēties, nekavējoties saņemsiet aicinājumu vakcinēties īsziņā uz tālruni un/vai e-pastā.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
 • Māra

  Kur tiks vakcinēti dateres Zaueres pacienti?

  05.03.2021 0:00:16
 • Kuldīgas novada pašvaldība

  Labdien! Vakcinācija Kuldīgas novadā jau norit. Ģimenes ārsti, un tās ārstu prakses, kas novadā ir uzņēmušās vakcināciju, jau apzina cilvēkus, kuri ir prioritātes grupā. Tāpat ikviens var pieteikties vakcinācijas rindai, zvanot uz centralizēto tālruni 8989 vai apmeklējot saiti manavakcina.lv.

  26.02.2021 11:11:26
 • Ōpis

  Paveca informācija bez galvenā satura.
  Konkrēti - KUR un KAD ?

  26.02.2021 10:10:18