Kuldīgā darbojas publiskā slidotava

slidotava

Kuldīgas Viļa Plūdoņa vidusskolas basketbola laukumā, Piltenes ielā 25, Kuldīgas novada iedzīvotājiem un viesiem ierīkota publiskā slidotava.

Slidotavas darba laiks ir no plkst. 8.00 līdz plkst. 20.00, un slidotava darbojas visas nedēļas dienas. Taču, ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, slidotavā vienlaikus var atrasties ne vairāk kā desmit cilvēki. Tāpat slidotavas teritorijā ir jāievēro divu metru distance, kā arī nav atļauts spēlēt hokeju.

Slidotavas apmeklējums ir iespējams tikai pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot uz tālruni 27842624. Viena apmeklējuma ilgums ir līdz 50 minūtēm un līdz nākamās stundas sākumam, slidotājam teritorija ir jāpamet. 

Kuldīgas novada pašvaldība piedāvā iespēju bez maksas nomāt slidas. Slidu noma strādā sporta halles iekšpagalma pusē. Lai iznomātu slidas, līdzi ir jāņem personu apliecinošs dokuments, kuru, saņemot slidas, ir jāuzrāda. Distances ievērošanu un pārējo noteikumu izpildi slidotavā uzrauga Kuldīgas novada sporta skolas darbinieki un Kuldīgas novada pašvaldības policija.

slidotavas noteikumi 2021

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Baiba

    Paldies par muzikālo fonu slidošanas laikā un bezmaksas slidu nomu! Izbaudām ziemu!

    20.02.2021 8:08:29