Aktīvās atpūtas cienītājiem piedāvā divas slēpju nomas

slepju noma
Foto: Kārlis Komarovskis

Kuldīgas novada pašvaldība, atsaucoties uz iedzīvotāju lielo interesi, atvērusi distanču slēpju nomu A. Grundmaņa stadionā, Īsajā ielā 4. Tomēr, lai atbalstītu sociāli mazaizsargātās grupas, atvērta vēl viena slēpju noma – Kalna ielas sporta kompleksa pagalmā, Kalna ielā 6, kur bez maksas slēpes var saņemt seniori un daudzbērnu ģimenes (3+ ģimenes kartes īpašnieki).  

Nomas punkts A.Grundmaņa stadionā darbojas no otrdienas līdz svētdienai (ieskaitot). Tā darba laiks ir no 10.00 līdz 20.00. Tālrunis rezervācijai: 26337353. Savukārt Kalna ielas slēpju izsniegšanas punkts darbojas no otrdienas līdz svētdienai (ieskaitot) no plkst. 09.00 līdz plkst. 20.00. Tālrunis rezervācijai: 27311903. Straujo laikapstākļu izmaiņu dēļ pierakstīties un rezervēt savu slēpju pāri var tikai konkrētajā dienā, zvanot uz nomas tālruni. Slēpes tiek iznomātas maksimums uz četrām stundām.

Aicinām iedzīvotājiem būs saprotošiem, ja nesanāk sazināties ar nomu un ja noma paziņo, ka visas slēpes ir aizņemtas. Pieprasījums pēc tām ir ļoti liels, taču inventārs ir ierobežotā skaitā.

Ierodoties pēc slēpēm, ir obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs un līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments. Sporta skolas darbinieks žurnālā aizpildīs tabulu, kurā jānorāda saņēmēja vārds, uzvārds un kontakttālrunis. Tāpat ar savu parakstu būs jāapliecina, ka inventārs netiks bojāts. Par tā tīšu bojāšanu būs jāšķiras no sodas naudas – par salauztām slēpēm 50 EUR, bet par bojātām nūjām vai slidzābakiem – 25 EUR.

Kuldīgas novada pašvaldība atgādina, ka izveidotās pagaidu trases paredzētas lēnai, mierīgai ziemas prieku baudīšanai, ne profesionālu sportistu aktivitātēm. Trases slēpošanai paredzētas Mežvaldē, pļavā pie Vilkaču ceļa (aptuveni 1,1 kilometra garumā), Kuldīgā aiz “Siljas” – Siltumnīcu ielas galā (aptuveni 2,1 kilometru garumā) un Kuldīgā starp Jāņkalna kapiem un Zaļajām dzirnavām (aptuveni 700 metru garumā). Tāpat slēpošanai piemēroti daudzi meža celiņi gan Maņģenes mežos, gan Padures pusē. Iesācēji savas prasmes var slīpēt, slēpojot apkārt A. Grundmaņa stadionam (400 metru aplis).

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav