Kuldīgā apstiprināti kopumā 27 inficēšanās gadījumi ar Covid-19, visi saistīti ar SIA “Kuldīgas tekstils”

covid

Kuldīgā šonedēļ apstiprināti kopumā 27 inficēšanās gadījumi ar Covid-19, visi saistīti ar ražošanas uzņēmumu SIA “Kuldīgas tekstils”, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sniegtā informācija.

Uzņēmums uz 10 dienām apturējis darbību.

SPKC apzinājis inificēto cilvēku kontaktpersonas, kuras atrodas izolācijā un nedodas uz darbu vai izglītības iestādi. Informēti arī kontaktpersonu ģimenes ārsti. Kontaktpersonu vidū ir vairāku Kuldīgas izglītības iestāžu audzēkņi un arī atsevišķi darbinieki.

Vakar, 24. septembrī, Covid-19 testus veica arī visiem SIA “Saules ieleja 3” darbiniekiem, kas strādā vienā ēkā ar SIA “Kuldīgas tekstils”. Visiem testi ir negatīvi, tātad infekcija nav izplatījusies uz šo uzņēmumu.

Šodien, 25. septembrī, Kuldīgas novada Domes deputāti sanāks uz ārkārtas sēdi, lai lemtu par turpmāko rīcību un iespējamajiem ierobežojumiem, lai ierobežotu slimības izplatīšanos.

Kuldīgas novada Sociālais dienests ir gatavs palīdzēt iedzīvotājiem, kuriem saistībā ar piespiedu dīkstāvi radušās grūtības nodrošināt iztikšanu sev un ģimenei.

Tā kā izglītības iestādēs novērots, ka vecākiem ir daudz jautājumu par situāciju, tiek plānots rīkot attālinātu vecāku sapulci, pieaicinot ārstu epidemiologu, kurš varētu izskaidrot, kā rīkoties, un atbildēt uz neskaidrajiem jautājumiem. Vecāki savus jautājumus var jau iesūtīt uz adresi  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Aicinām ikvienu iedzīvotāju sekot līdzi savam veselības stāvoklim, nenākt uz darbu un nelaist bērnus uz skolu vai bērnudārzu, ja ir kādas Covid-19 infekcijai raksturīgas pazīmes, un saslimšanas gadījumā nekavējoties informēt ģimenes ārstu.

Joprojām ir spēkā aicinājums cilvēkiem lieki nepulcēties, ievērot divu metru distanci, rūpīgi ar ziepēm mazgāt un dezinficēt rokas.

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav