Konstatēti vairāki Covid-19 gadījumi ražošanas uzņēmumā

Kuldīgā, ražošanas uzņēmumā SIA “Kuldīgas tekstils” vairāk nekā diviem darbiniekiem oficiāli apstiprināta Covid-19 infekcija, Kuldīgas novada pašvaldībai apstiprināja uzņēmumā.

24.septembra rītā visiem SIA “Kuldīgas tekstils” darbiniekiem veikti Covid-19 testi, rezultāti būs zināmi vakarā. Uzņēmums apsolījis pašvaldību informēt par testu rezultātiem.

Vienā ēkā ar SIA “Kuldīgas tekstils” strādā arī SIA “Saules ieleja 3”, kas nodrošina ēdināšanas pakalpojumu divām izglītības iestādēm. Pašvaldības vadība vienojusies ar SIA “Saules ieleja 3” par to, ka papildus drošībai arī visiem šī uzņēmuma darbiniekiem šodien veiks Covid-19 testus. Nevienam no šajā uzņēmumā strādājošajiem šobrīd nav šīs slimības simptomu. Abu uzņēmumu darbinieku plūsmas ēkā ir nodalītas, tiek veikti papildu dezinfekcijas un piesardzības pasākumi.

Zināms, ka trīs Kuldīgas pilsētas skolu audzēkņiem noteikts kontaktpersonas statuss, tāpēc šie bērni skolu neapmeklē – skolas viņiem nodrošina iespēju mācīties attālināti. Skolas arī seko līdzi aktuālajai informācijai un sazinās ar Slimību profilakses un kontroles centru. Ja būs nepieciešams, izglītības iestādēs sadarbībā ar pašvaldību veiks papildu piesardzības pasākumus. Skolēni un pedagogi, tāpat kā ikviens iedzīvotājs, aicināti sekot līdzi savam veselības stāvoklim, nenākt uz skolu, ja ir kādas Covid-19 infekcijai raksturīgas pazīmes, un saslimšanas gadījumā nekavējoties informēt ģimenes ārstu.

Atgādinām, ka joprojām ir spēkā aicinājums cilvēkiem ievērot divu metru distanci, rūpīgi ar ziepēm mazgāt un dezinficēt rokas.

ievero 2m covid19 r

 
 
 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav