Teātra festivālam – piektā jubileja un jubilejas cienīga programma

TIVK

Starptautiskais skatuves mākslas festivāls “Teātris ir visur Kuldīgā” šogad atzīmē piekto jubileju. Festivāla rīkotāji sarūpējuši jubilejas cienīgu programmu – pasākumi norisināsies trīs dienu garumā 25., 26. un 27. septembrī.

“Šķiet, tas bija tik nesen, kad pirmoreiz izskanēja doma par teātra festivālu Kuldīgā. Mēs noticējām festivāla iniciatoru radošajām idejām un jau pirmajā gadā piedzīvojām to, cik ļoti teātris piestāv Kuldīgai. No pirmās dienas festivāls iemantoja skatītāju atzinību un cieņu, un gadu gaitā tas kļuvis par neatņemamu Kuldīgas kultūras dzīves sastāvdaļu. Lai gan koronavīruss šogad krietni izmainījis kultūras norises, festivāla rīkotāji ir atraduši risinājumus, lai skatuves mākslas festivāls “Teātris ir visur Kuldīgā” tomēr varētu notikt un iepriecināt lielus un mazus kultūras cienītājus. Sirsnīgi pateicos festivāla rīkotājiem un personīgi Danai Bjorkai par lielisku sadarbību piecu gadu garumā un novēlu festivālam panākumus un skatītāju mīlestību arī turpmākajos gados,” pauž Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa.

Biļetes uz festivāla pasākumiem jau pieejamas pārdošanā un iegādājamas “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā https://www.bilesuparadize.lv/lv/organizer/512

! Aicinām neatlikt biļešu iegādi uz pēdējo brīdi, jo vietu skaits ir ierobežots.

Festivāla programmā ietvertie pasākumi

SVARĪGI! LŪGUMS PIEVĒRST UZMANĪBU!

Nākot uz pasākumu, pie ieejas biļešu kontrolieri jums palūgs uzrādīt personu apliecinošu dokumentu un aizpildīt nelielu anketu, kurā jānorāda jūsu vārds, uzvārds, kontakttālrunis, sēdvieta. Anketas veidlapu jūs saņemsiet pie ieejas.

Balstoties uz 2020. gada 9. jūnija Ministru kabineta noteikumu Nr. 360 8.3 punktu, lai ierobežotu Covid-19 izplatības risku, pasākumu rīkotājiem personu datu vākšana ir obligāta.

PROGRAMMA

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav