Uzsākta parakstu vākšana par Dzemdību nodaļas saglabāšanu Kuldīgas slimnīcā

kuldigas slimnica
Foto: Ieva Benefelde

Sabiedrības iniciatīvu portālā “Manabalss.lv” uzsākta parakstu vākšana par Dzemdību nodaļas saglabāšanu slimnīcās Kuldīgā un Dobelē.

Iniciatīvas pārstāvis Sandis Miļauskis paudis: “Jaunās māmiņas ātrāk nokļūtu slimnīcā, veicinātu demogrāfisko stāvokli Latvijā, piemēram, no Saldus tuvākā Dzemdību nodaļa ir vairāk nekā 50 km attālumā (pēc 2021. gada, kā plāno Veselības ministrija, būs vairāk nekā 90 km), un ātrās palīdzības mediķiem, gadījumā, ka grūtniecei sākas asiņošana, būtu iespējams ātrāk nogādāt stacionārā, kur ir Dzemdību ginekoloģijas nodaļa.”

Viņaprāt, Saeimas deputātiem vajadzētu mazāk naudu tērēt citur, bet vairāk domāt par iedzīvotāju labklājību un ieguldīt Latvijas medicīnā, bet, tas veicinātu demogrāfisko stāvokli.

Šobrīd Kuldīgas novada pašvaldības vadība kopā ar Kuldīgas slimnīcu piedalās sarunās ar Veselības ministriju par to, lai Kuldīgas slimnīcai saglabātos līdzšinējais līmenis un iespējas sniegt iedzīvotājiem tos pakalpojumus, kas viņiem ir nepieciešami. Pašvaldība aicina atbalstīt iniciatīvu - parakstu vākšanu par to, lai Kuldīgas un Dobeles slimnīcā arī turpmāk darbotos dzemdību nodaļas!

Parakstīties iespējams šeit - https://manabalss.lv/nelikvidesim-slimnicas/show?locale=lv&fbclid=IwAR2Gyi-mRsoyZUMw-kGWoatceiEo7Ju1_lxgSc1f4WTHvYXSiiFIL1mVc7g 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav