Estrādes parkā taps moderns rotaļu laukums

kirbitis
Foto: Ričards Sotaks

6. augustā Kuldīgas estrādes parkā Kuldīgas novada pašvaldība noslēdza līgumu ar personu apvienību SIA “AB būvniecība” un SIA “Fixman” par jaunā rotaļu laukuma “Ķirbītis” būvniecību.

Kuldīgas novada Domes priekšsēdētājas vietnieks Viktors Gotfridsons līguma parakstīšanas pasākumā uzsvēra, ka šī rotaļu laukumu izveide ir ļoti gaidīts notikums: “Ideja par šādu rotaļu laukumu pašvaldībai bija jau 2013. gadā. Līdz šim iecerei pietrūka līdzekļu, bet projekts bijis allaž gaidīts. Laukumiņš būs jūtams pienesums mūsu pilsētas bērniem. Ļoti ceru, ka objekts taps noteiktajos termiņos. Lai mums visiem izdodas!”

Turpretim SIA “Fixman” pārstāve Katrīna Lapiņa iezīmēja, ka laukumiņš būs moderns ar dažādiem iespaidīgiem elementiem: “”Ķirbītis” būs ļoti moderns un augstas klases rotaļu laukums. Ar nepacietību gaidām, kad varēsim uzstādīt septiņus metrus augsto torni, kas projektā paredzēts. Un prieks, ka Kuldīga saviem bērniem ir uzdāvinājusi šo dāvanu.”

Iedzīvotājiem 2019. gada novembra mēnesī elektroniski bija iespēja izvēlēties vairākus rotaļu elementus, ko uzstādīt “Ķirbītī”. Iedzīvotāji nobalsoja par septiņus metrus augsto rotaļu iekārtu “Sky Line”, kas sevī ietver kāpelēšanas rīku, slidkalniņu, spēļu sieniņu, virves un tuneļa slidkalniņu. Tāpat “Ķirbītī” izvietos lielo rotējošo piramīdu, šūpoles ar grozu, balansieri, batutus, kāpelēšanas kompleksu “Stārķa ligzda” un rotējošo karuseli ar vairākām sēdvietām.

Paredzams, ka apjomīgais rotaļu laukums tiks uzbūvēts četru mēnešu laikā, bet kopējās projekta izmaksas būs gandrīz 237 tūkstoši eiro.


 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav