Norisinās 1905. gada un Gravas ielu pārbūves darbi

1905. gada un Gravas ielu

Attīstot satiksmes infrastruktūru, projektā “Satiksmes drošības uzlabošana pie izglītības iestādēm Kuldīgā” uzsākti būvdarbi Gravas ielas posmā no Ventspils ielas līdz Gravas ielai, kā arī norisināsies Gravas un Dārza ielas krustojama pārbūve. Projekta mērķis ir uzlabot satiksmes drošību pie Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas.

Septembrī sākušies arī 1905. gada ielas pārbūve posmā no Smilšu ielas līdz Ventspils ielai, nodrošinot satiksmes drošības uzlabošanu pie Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centra. 1905. gada ielā darbi tiks veikti, lai pilnveidotu ielu nesošo konstrukciju ilgtspējību, sniegtu satiksmes drošību gājējiem un autobraucējiem, kā arī nodrošinātu vizuāli baudāmu risinājumu un komfortu.

Abos projektos paredzēta ielu pārbūve, tai skaitā ūdensvada un sadzīves kanalizācijas tīkla nomaiņa, kā arī seguma, labiekārtojuma, satiksmes drošības infrastruktūras un lietus kanalizācijas tīklu pārbūve un jaunu tīklu izbūve. Tāpat paredzēta arī apgaismojuma tīkla izbūve. Būvdarbus abos objektos veiks būvfirma SIA “A-Land”. Plānots darbus veikt septiņu mēnešu laikā, neieskaitot tehnoloģiskos pārtraukumus.

Projekta realizācijai pašvaldība piesaistījusi valsts aizdevumu ārkārtējās situācijas ietekmes mazināšanai un novēršanai saistībā ar Covid-19 izplatību. Līdz ar darbu sākšanos autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, ko var aplūkot pievienotajās transporta kustības shēmās. Aicinām iedzīvotājus un pilsētas viesus būt saprotošiem un atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Gravas ielas posma pārbūves kopējās būvniecības, būvuzraudzības un autoruzraudzības izmaksas ir 332 760,31 EUR ar PVN. Turpretim 1905. gada ielas būvniecības, būvuzraudzības un autoruzraudzības darbu kopējās izmaksas būs 220 202,77 EUR ar PVN.

1905. gada ielas shēma

Gravas ielas shēma

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav