Sestdien 15. Kuldīgas pusmaratons, būs satiksmes ierobežojumi

kuldiga, pusmaratons

8. augustā Kuldīgā norisināsies 15. Kuldīgas pusmaratons, kas būs arī Latvijas čempionāts pusmaratonā.

TIEŠRAIDE: 

Iedzīvotājiem būs jārēķinās ar dažām neērtībām un satiksmes ierobežojumiem. No 10.00 līdz dienas beigām ierobežojumi būs Skolas, Liepājas, Pētera, Baznīcas, Stendes, Grants, Kalna, Krasta un Vijolīšu ielā, bet no 15.00 līdz dienas beigām ar ceļa zīmēm, lentēm, barjerām un nožogojumiem norobežos Smilšu, Pētera, Ventspils, Kaļķu, Upes, Baznīcas, Stendes, Krasta, Vidus, Valciņu, Saldus, Baznīcas, Pils, Kalna, Pasta, Skolas, Liepājas, 1905. gada, Dzirnavu, Putnu, Baložu, Aizputes, Parka, Pļavas, Grants, Nomales, Vakara, Dzintaru, Pļavas, Piltenes, Lapegļu un Mālu ielu. Atvainojamies par sagādātājām neērtībām!

Pusmaratona laikā darbosies tirdziņš, kur varēs nopirkt sporta preces un citas vērtīgas lietas. Sacensību centrā uz galvenās skatuves uzstāsies grupa “Montana”. Tāpat visā trasē dalībniekus uzmundrinās vairāki muzikālie punkti. Ikviens no dalībniekiem – gan piecu, gan desmit, gan 21 kilometra distancēs – pēc skrējiena saņems īpašu piemiņas medaļu un dāvanu saini no pusmaratona atbalstītājiem. Tikmēr, lai dalībniekiem nebūtu jāsatraucas par savu personīgo lietu drošību, no 15.00 līdz 21.00 sacensību centrā darbosies mantu glabātuve.

Visas distances – piecu, desmit un 21 kilometra garumā – ir oficiāli sertificētas, un tās vedīs pa Kuldīgas daiļajām ielām. Starts tiks dots Estrādes parkā, bet pēc tam skrējēji pa Pētera, Ventspils, Kaļķu un Baznīcas ielu dosies uz ķieģeļu tiltu, pa kuru virzīsies uz Stendes ielu, bet tajā veiks pagriezienu, dodoties atpakaļ uz vecpilsētu. Pa Kalna un Skolas ielu skriešanas entuziasti nokļūs uz Liepājas ielas, tālāk skrienot pa Parka un Grants ielu un nokļūstot finišā Estrādes parkā. Piecu kilometru distancē būs jāveic viens šāds aplis, desmit kilometru distancē – divi, bet 21 kilometra jeb pusmaratona sacensībās – četri apļi.Pusmaratona laikā tiks vākti ziedojumi, lai Kuldīgas slimnīcas bērnu nodaļas palātās varētu izvietot skaņu sistēmu. Šī skaņu sistēma ļaus bērniem katru vakaru atskaņot populāru latviešu ierunātas Imanta Ziedoņa pasakas. Kuldīgas skriešanas klubs “Katrīna” būs sagatavojuši nepilnu divu kilometru garu svētku distanci, kurā varēs doties ikviens - liels un mazs, skrienošs un ar kājām ejošs, ratiņos sēdošs un uz skrituļdēļa braucošs. Svinīgais starts tiks dotos plkst. 17.45. Dalība iepriekš nav jāpiesaka, jo aicināts ir ikviens. Uz vietas katrs ciemiņš parakstīsies viesu grāmatā, lai pusmaratona vecumdienās atminētos šo skaisto dienu. Ziedojuma apmērs ir katra dalībnieka ziņā. Dāvanām (monētām un banknotēm) svinību epicentrā būs novietota liela dāvanu kaste. Par labdarības skrējienu atbild, un to organizē sporta klubs “Katrīna”.

Aicinām pasākumā piedalīties arī ģimenes, jo 15. Kuldīgas pusmaratonā darbosies bērnu stūrītis, kurā varēs atstāt savas atvases un bērni varēs nodoties dažādām atrakcijām.Tāpat Kuldīgas 15. pusmaratona ietvaros, norisināsies “Milzu” bērnu skrējiens. Atkarībā no bērna vecuma mazajiem ķipariem būs jāveic 200, 400, vai 600 metru distance. Bērnu skrējiena starts un finišs paredzēts Kuldīgas pilsētas estrādē, Pētera ielā 5.

200 metru distance būs jāveic bērniem, kuri dzimuši 2014. gadā vai jaunāki, 400 metru distancē varēs startēt bērni, kuri nākuši pasaulē no 2011. līdz 2013. gadam, bet 600 metru distancē no 2008. līdz 2010. gadam dzimušie. Katrs bērnu skrējiena dalībnieks no organizatoriem saņems piemiņas medaļu un pārsteiguma balvu. Reģistrācija veicama mājaslapā http://registrejies.eu/. Dalības maksa vienam bērnam ir 3 EUR.

PUSMARATONA PROGRAMMA

KULDĪGAS PUSMARATONA TRASE

AFIŠA

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav