Pasniegs sudraba karotītes mazulīšiem

sudraba karotīte
Foto: Ieva Benefelde

Pēc ilgāka pārtraukuma, kas saistīts ar Covid-19 pandēmiju un ar to saistītajiem ierobežojumiem, piektdien, 10. jūlijā, 13.00 Kuldīgas novada pašvaldība Vecpilsētas koncetrzālē (Kuldīgas novada Sporta skolas kompleksa iekšpagalmā Kuldīgā, Kalna ielā 6) rīkos svinīgu pasākumu, lai sveiktu 2020. gada pirmajā pusgadā Kuldīgas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrētos mazulīšus un viņu vecākus un pasniegtu sudraba karotītes.

Mazulīši un viņu vecāki pa pastu saņems personīgus ielūgumus uz svinīgo pasākumu. Uz svinīgo pasākumu mazuļus drīkst pavadīt tikai vecāki!

Atgādinām, ka Kuldīgas novada pašvaldība izmaksā arī vienreizēju pabalstu saistībā ar bērniņa piedzimšanu. Pabalstu izmaksā par katru jaundzimušo bērnu, kura dzīvesvieta ir deklarēta Kuldīgas novadā. Pabalstu var saņemt, ja viena vai abu vecāku, aizbildņa vai adoptētāja deklarētā pamata dzīvesvieta vismaz sešus mēnešus pirms bērna piedzimšanas ir Kuldīgas novada administratīvajā teritorijā. Pabalsta apmērs ir 200 vai 100 EUR. Pabalstu izmaksu administrē Sociālais dienests. Pabalstu var pieprasīt sešu mēnešu laikā no bērna dzimšanas dienas, adopcijas vai aizbildnības nodibināšanas dienas.

Iesniegumu pabalsta saņemšanai mazuļa vecāki var aizpildīt, ierodoties Dzimtsarakstu nodaļā, vai arī iesniegt sev ērtākā laikā elektroniski.

Iesnieguma veidlapas var atrast pašvaldības mājaslapā ŠEIT vai zemāk.

Iesniegumu veidlapas ir nepieciešams parakstīt ar drošu elektronisko parakstu un nosūtīt pašvaldībai uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Tāpat iespējams šo iesniegumu aizpildīt un pašvaldībai nosūtīt ar valsts vienotā pakalpojumu portāla https://www.latvija.lv starpniecību, kur izveidots e-pakalpojums “Pabalsts ģimenei sakarā ar bērna piedzimšanu”.

Pabalstu ieskaita vecāku iesniegumā norādītajā kredītiestādes norēķinu kontā. Pabalstu piešķir un izmaksā viena mēneša laikā no pabalsta pieprasīšanas dienas.

IESNIEGUMS JAUNDZIMUŠĀ PABALSTAM, JA KULDĪGAS NOVADĀ DEKLARĒTI ABI VECĀKI

IESNIEGUMS JAUNDZIMUŠĀ PABALSTAM, JA KULDĪGAS NOVADĀ DEKLARĒTS VIENS NO VECĀKIEM

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav