Valsts autoceļu remontdarbi Kuldīgas apkārtnē

remonts
Foto: Ričards Sotaks

Divos Kuldīgas apkārtnes ceļos, kas ir VAS “Latvijas valsts ceļi” pārraudzībā, sākušies remontdarbi, kuru laikā aicinām autobraucējus būt uzmanīgiem un rēķināties ar ilgāku ceļā pavadīto laiku.

Saskaņā ar VAS “Latvijas valsts ceļi” sniegto informāciju uz autoceļa Kuldīga-Basi (V1290) posmā no Priedaines Basu virzienā 3,85 kilometru garumā sākti sagatavošanas darbi grants seguma dubultai virsmas apstrādei. Posmā noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 kilometri stundā. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir ap piecām minūtēm.

Savukārt autoceļa Tukums-Kuldīga (P121) no 75.49. līdz 82.65. kilometram veic vienkārtas virsmas apstrādi. Te noteikts ātruma ierobežojums 50 km/h, paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir aptuveni 15 minūtes.

Atgādinām, ka jau otro gadu turpinās autoceļa P108 Ventspils-Kuldīga pārbūve Ventspils novada teritorijā no 3.93. līdz 24.86. km. Šeit ir 6 luksoforu posmi un noteikts ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, kā arī platuma ierobežojums 3m. Paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks ir viena stunda.

Vēl šogad iecerēts arī pārbūvēt autoceļu Kuldīga–Skrunda–Embūte (P166) no 2,33. līdz 6,84. km. Pusei posma paredzēta pilna ceļa segas rekonstrukcija, savukārt pārējai daļai tiks piemērota reciklēšanas metode, kas paredz izmantot veco asfaltu, kas sajaukts ar jauniem minerālmateriāliem un saistvielām. Sadarbībā ar pašvaldību tiks izbūvēts gājēju un velosipēdistu ceļš.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav