Sāksies būvdarbi Ēdoles ielas posmā, būs satiksmes ierobežojumi

No jūlija iedzīvotājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem saistībā ar būvdarbiem Ēdoles ielas posmā. Būvdarbu laikā Ēdoles ielas posmā no autoceļa P118 līdz Krauļu ielai strādājošajiem uzņēmumiem varēs piekļūt pa Planīcas un Zaļo ielu.

Kā jau iepriekš ziņots, Kuldīgā Eiropas reģionālās attīstības fonda projekta “Kuldīgas pilsētas rietumu daļas degradēto teritoriju infrastruktūras sakārtošana industriālajai attīstībai” ietvaros šogad norisināsies būdarbi Zaļajā ielā visā tās garumā un Ēdoles ielas posmā no autoceļa P118 līdz Krauļu ielai. Projekta gaitā plānots pārbūvēt ielu brauktuves un ielām pieslēdzošās nobrauktuves, izbūvēt gājēju ietvi un apgaismojumu, kā arī pārbūvēt esošo ūdensvada un sadzīves kanalizācijas sistēmu.Būvdarbus veiks SIA “CTB”.

Īstenojot projektu, uzlabosies satiksmes un ūdenssaimniecības infrastruktūra, veicinot teritorijas pieejamību un apkalpi.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Biruta

    Kā tas sanāk,ka Apšu iela atkal ir vienīgā,kas palikusi bez seguma Pārventā? Visa iela vienos putekļos no tūristu plūsmas, kas šeit brauc cauri visu vasaru , intensīvi!!! Kad tad plānots Apšu ielā segums???

    26.06.2020 21:21:19