Kuldīgā mainās satiksmes ierobežojumi Graudu ielā

jelgava

No 16. jūnija Kuldīgā stāsies spēkā nelielas izmaiņas satiksmes ierobežojumos Graudu ielas posmā no rotācijas apļa līdz krustojumam ar Jelgavas ielu.

Pārējie satiksmes ierobežojumi Kuldīgā, kas saistīti ar remontdarbiem objektā “L.Paegles ielas posmā no Raiņa ielas līdz Dzirnavu ielai, Mucenieku ielas posmā no Dzirnavu ielas līdz Jelgavas ielai, Skrundas ielas krustojumā ar Jelgavas ielu, Jelgavas ielas posmā no Mucenieku ielas līdz Ganību ielai un Graudu ielas posmā no Jelgavas ielas līdz Ganību ielas apli, rekonstrukcija Kuldīgā”, paliek nemainīgi.

Degvielas uzpildes stacijas “Viada” teritorijā varēs nokļūt pa īpaši ierīkotu pagaidu ceļu no rotācijas apļa puses, savukārt, lai nokļūtu pārējā Graudu ielas teritorijā, kur atrodas veikali un noliktavas, jābrauc pa Graudu ielas posmu no pilsētas centra puses. Nokļūšanai līdz Graudu ielai, braucot no Ganību ielas puses, jāizmanto pērn pārbūvēto Jelgavas ielas posmu no Ganību ielas līdz krustojumam ar Graudu ielu.

Aicinām iedzīvotājus sekot līdzi aktuālajai informācijai pašvaldības mājaslapā kuldiga.lvun Kuldīgas novada pašvaldības oficiālajos sociālo tīklu profilos. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar būvuzņēmēja SIA “Saldus ceļinieks” pilnvaroto personu Jāni Jansonu (29442674) vai darbu vadītāju Uldi Rebaini (29391917). 

SHĒMA

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav