Sociālajā dienestā atsāk klientu pieņemšanu klātienē

socialais dienests
Foto: Ričards Sotaks

Kuldīgas novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” darbinieki atsāk klientu pieņemšanu klātienē pirmdienās un ceturtdienās, organizējot tās tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Pieraksts pa tālruņiem Kuldīgā  63350107, 27020745, 27020749, speciālistu un pagastu sociālo darbinieku kontakti https://socialais.kuldiga.lv/kontakti/  

Klientus lūdzam stingri ievērot noteiktos laikus un piesardzības pasākumus, kā arī valdības noteiktās fiziskās distancēšanās prasības.

Klientiem saglabājas iespēja dokumentus un sociālās palīdzības vai pakalpojumu pieprasījumus atstāt pasta kastītē Kuldīgā, Dzirnavu ielā 9 vai pagastu pārvaldēs, kā arī parakstītus iesniegumus sūtīt elektroniski uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Joprojām turpinās pasākumi vīrusa izplatības ierobežošanai, tāpēc klientus lūdzam izvērtēt nepieciešamību tikties ar darbiniekiem klātienē, aicinām izmantot iespējas konsultēties telefoniski vai elektroniski.

No 10. jūnija atjaunoti uz laiku apturētie pakalpojumi Senioru dienas aprūpes centrā un Dienas centrā cilvēkiem ar invaliditāti, nodrošinot vīrusa ierobežošanas prasību izpildi.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav