“Izskrien Kuldīgu” dalībnieki kopumā pieveic 11 tūkstošus kilometru

izskrien kuldiga

Kuldīgas novada sporta skola no 22. aprīļa līdz 23. maijam aicināja ikvienu interesentu piedalīties individuālās skriešanas sacensībās “Izskrien Kuldīgu”. Izaicinājumā sacentās 79 dalībnieki, kopumā pieveicot vairāk nekā vienpadsmit tūkstošus kilometru.

Dalībnieki sacentās vīru un dāmu konkurencē, savu meistarību pierādot divās kategorijās: mēneša garumā visvairāk pieveiktie kilometri un visātrāk noskrietie pieci kilometri.

Vīru konkurencē visvairāk kilometru pieveica Ilgvars Bebrišs (511 kilometri), otrajā vietā ierindojās Uģis Jocis (450 kilometri), bet trešo vietu izcīnīja Lauris Grīniņš (356 kilometri). Turpretim piecus kilometrus visātrāk izskrēja Uģis Jocis (14 minūtes un 52 sekundes), otrais palika Lauris Grīniņš (16 minūtes un 33 sekundes), savukārt goda pjedestālu noslēdza Mareks Ņikiforovs (17 minūtes un 31 sekunde). Abos izaicinājumos piedalījās 45 vīri, kuri kopumā noskrēja 6754 kilometrus.

Dāmu ieskaitē visvairāk kilometrus noskrēja Ludmila Joce (436 kilometri), otro pozīciju izcīnīja Dzintra Skārda (337 kilometri), bet trešajā vietā ierindojās Anete Astaševska (330 kilometri). Tikmēr piecu kilometru distanci visātrāk pieveica Sintija Grišule (21 minūte un 44 sekundes), otrajā vietā ierindojās Dzintra Skārda (22 minūtes un 18 sekundes), bet labāko trijnieku noslēdza Betija Grabovske (23 minūtes un 17 sekundes). Izaicinājumos piedalījās 34 dāmas, izskrienot 4795 kilometrus.

Godalgotie no pašvaldības saņēma veicināšanas balvas. Kuldīgas novada Sporta skola pateicas ikvienam, kurš piedalījās izaicinājumā, un priecājas, ka, neskatoties uz ārkārtējo stāvokli valstī, šajā iniciatīvā iesaistījās kupls sportot gribētāju pulks.