Kuldīdzniekiem medaļām bagāts Latvijas jaunatnes čempionāts vieglatlētikā

Latvijas jaunatnes čempionāts

7. un 8. februārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāts vieglatlētikā U-18 un U-20 vecuma grupām. Lieliskas sacensības izdevās kuldīdzniekiem, kuri izcīnīja septiņas godalgas.

U-20 grupā bronzas godalgu izcīnīja Kuldīgas 4x200 metru jauktā stafešu komanda – Kristīne Grīnberga, Annija Paula Ansone, Aleksis Meļņiks un Kristaps Citlavs –, uzrādot laiku viena minūte un 42,56 sekundes.

Tāpat U-20 grupas sacensībās piektajā vietā kārtslēkšanas sacensībās ierindojās Emīls Līdaka, pārvarot 3,45 metrus augsto latiņu. Septīto vietu 200 metru sprintā izcīnīja Kristīne Grīnberga (26,45 sekundes), kurai arī devītā vieta 60 metru sprinta sacensībās (8,23 sekundes). Septītajā pozīcijā trīssoļlēkšanā ierindojās Samanta Santa Gruntiņa, kura labākajā mēģinājumā pieveica 10,30 metrus.

Ārkārtīgi veiksmīgas sacensības padevās Kuldīgas jaunajiem sportistiem U-18 vecuma grupā. Sudraba medaļu lodes grūšanā izcīnīja Roberts Sorokins, kurš izpildīja 14,82 metrus tālu raidījumu. Tāpat sudraba godalgu ieguva Niks Maulis, kurš kārtslēkšanā pieveica 3,45 metrus.

Trešo vietu trīssoļlēkšanā izcīnīja Jānis Lancmanis, veiksmīgākajā mēģinājumā izdarot 12,37 metrus tālu lēcienu. Bronzas godalgu tāllēkšanā ieguva Ādams Ķesters, kurš labākajā lēcienā tika galā ar 6,28 metriem.

Par bronzas medaļu 60 metru barjerskrējienā parūpējās Ralfs Zazerskis, kurš distanci veica 8,48 sekundēs. Visbeidzot, Kuldīgas novada medaļu klāstu papildināja Lauris Grīniņs, 3000 metru skrējienā ar laiku deviņas minūtes un 39,87 sekundes izcīnot bronzu. 1500 metru skrējienā L. Grīniņam nedaudz pietrūka līdz labāko trijniekam, ar laiku četras minūtes un 29,80 sekundes paliekot ceturtajā vietā. Tikmēr Jēkabam Jansonam septītā vieta 60 metru barjerskrējienā (9,28 sekundes).