"3+ Ģimenes kartes" strādās arī Kuldīgā

3+
Foto: LETA

26. septembra Kuldīgas novada Domes sēdē apstiprināts priekšlikums “3+ Ģimenes kartes” īpašniekiem piešķirt 50% atlaidi Kuldīgas peldbaseina un vieglatlētikas manēžas apmeklējumiem.

Latvijas Goda ģimenes apliecība “3+ Ģimenes karte” ir valsts veidota atbalsta programma daudzbērnu ģimenēm, kurās aug trīs un vairāk bērnu vecumā līdz astoņpadsmit gadiem, kā arī pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību.

“3+ Ģimenes kartes” īpašnieki, uzrādot personu apliecinošu, turpmāk varēs izmantot visus Kuldīgas peldbaseina pakalpojumus ar 50% atlaidi. Pakalpojuma klāstā ietilpst peldbaseina apmeklējums, pirts, sāls istabas un džakuzi apmeklējums. Tāpat “3+ Ģimenes kartes” īpašnieki ar 50% atlaidi varēs doties uz Kuldīgas vieglatlētikas manēžu. Atlaide attieksies gan uz sporta zāles, gan trenažieru zāles apmeklējumu.

Kuldīgas novada sporta skolas vadītājs Agris Kimbors informē, ka tuvākajā laikā gan peldbaseinā, gan manēžā tiks izvietotas draudzīga uzņēmuma atpazīšanas zīmes, kas liecinās par atbalstu šīs programmas dalībniekiem. Ar visu “3+ Ģimenes kartes” piedāvājumu spektru iespējams iepazīties mājaslapā www.godagimene.lv.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav