Atjaunotais Kuldīgas sporta komplekss Kalna ielā ar jaunu sparu uzsāk trešo sezonu

baseins
Foto: Ivo Solomahins

Septembrī ar pilnu sparu trešo sezonu uzsācis atjaunotais Kuldīgas sporta komplekss Kalna ielā, kas sevī ietver sporta zāli, peldbaseinu, SPA kompleksu un dienesta viesnīcu.

Kuldīgas novada sporta skolas direktora vietnieks sporta darbā Ivo Solomahins uzsver peldbaseina lielo noslogojumu: “Jau pirms sezonas atklāšanas peldbaseina pieprasījums bija ļoti liels. Aktīvi interesējās iedzīvotāji un mācību iestādes. Manuprāt, pašlaik peldbaseina apmeklējums ir ļoti liels, un tas savu funkciju veic simtprocentīgi. Mēs esam sporta bāze, kas dažādām iedzīvotāju grupām nodrošina veselīgu dzīvesveidu. Arī peldētapmācībām ir tik liela interese, ka dažiem jāgaida rindā.”

Līdz šim septembrī Kuldīgas peldbaseins apmeklēts vairāk nekā 4700 reižu. 95% no peldbaseina darba laika ir aizpildīti, jo to aktīvi izmanto Kuldīgas un citu novadu mācību iestādes, sporta skolas audzēkņi, biedrības, uzņēmumi un iedzīvotāji. Arī cenas peldbaseinā un visā sporta kompleksā ir ļoti demokrātiskas, ko novērtējuši arī Talsu, Saldus, Kandavas, Alsungas un Ventspils novadu iedzīvotāji. Turklāt arī vairāki Kuldīgas novada uzņēmumi saviem darbiniekiem apmaksā baseina izmantošanu.

I. Solomahins iezīmē, ka Kalna ielā darbojas ne vien peldbaseins, bet vesels sporta komplekss: “Iedzīvotāji regulāri apmeklē pirtis, sāls istabu, džakuzi. Arī par sporta zāles pieprasījumu liecina fakts, ka tās noslogojums katru darba dienu ir līdz pat plkst. 22.00.”

Pašlaik aktīvi tiek izmantota arī kompleksā izveidotā dienesta viesnīca, kurā mācību gadu laikā uzturas vairāk nekā desmit skolēni, kuri mācās kādā no Kuldīgas novada vispārizglītojošām mācību iestādēm. Vasarā, kad ir sporta nometņu laiks, viesnīca bieži vien ir pilnībā aizpildīta. Ikdienā kompleksa telpās trenējas Kuldīgas novada sporta skolas riteņbraucēji un dambretisti.

Pašvaldība regulāri peldbaseinā un sporta kompleksā rīko bezmaksas veselības dienas iedzīvotājiem, kā arī atsevišķus veselības dienas pasākumus senioriem un pedagogiem. Tāpat tika organizēts “Nakts peldējums”, starpskolu peldēšanas sacensības un citi aktīvās atpūtas pasākumi. I. Solomahins iedrošina ikvienu Kuldīgas novada iedzīvotāju izmantot šo sporta kompleksu: “Aicinu iedzīvotājus nākt un izmantot sporta kompleksa pakalpojumus. Iedrošinu ikvienu sportot un atpūsties. Esam atvērti ikvienam un gaidīsim ciemos!”

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav