Bez maksas atbrīvojies no liekajām elektroprecēm!

tv
Publicitātes foto.

SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” piedāvā iedzīvotājiem unikālu iespēju nevajadzīgās un savu laiku nokalpojušās elektropreces (televizorus, ledusskapjus, veļas mašīnas u.c.) bez maksas nodot savā dzīvesvietā.

SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” Tehniskās bāzes un atkritumu apsaimniekošanas daļas vadītājs Kaspars Poriķis pastāstīja, ka elektropreču savākšana no iedzīvotāju dzīvesvietām notiks oktobrī, bet pieteikties var jau tagad darba laikā pa tālruni 63322380 vai rakstot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (jānorāda nododamās elektropreces un sava kontaktinformācija, lai dispečere var sazināties).

Būtisks nosacījums – bez maksas tiks izvestas tikai neizjauktas elektropreces (tās nedrīkst būt izkomplektētas) un to kopējam svaram jābūt vismaz 15 kilogramiem, ne mazāk.

Kampaņas norises vieta un laiks:

  • Kuldīgas novada Kurmāles, Turlavas, Laidu, Pelču un Snēpeles pagastā – 10. oktobrī, pieteikšanās līdz 3. oktobrim;
  • Gudenieku, Īvandes, Ēdoles un Padures pagastā – 17. oktobrī, pieteikšanās līdz 10. oktobrim;
  • Rumbas, Vārmes, Rendas un  Kabiles pagastā – 24. oktobrī, pieteikšanās līdz 17. oktobrim;
  • Kuldīgas pilsētā – 31. oktobrī, pieteikšanās līdz 29. oktobrim.

Ikviens Kuldīgas novada iedzīvotājs neatkarīgi no dzīvesvietas var pieteikt elektropreču izvešanu. Tā ir lieliska iespēja bez maksas atbrīvoties no liekajām elektroprecēm, kuras SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi”, domājot par videi draudzīgu saimniekošanu, nodos tālāk otrreizējai pārstrādei. Tādējādi daudzi derīgi materiāli iegūs otru dzīvi, nenonākto sadzīves atkritumu apglabāšanas poligonos.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav