Kuldīgā noskaidroti „ZZ Čempionāta” Kurzemes pusfināla uzvarētāji

Trešdien, 14. maijā, Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā noskaidrotas tās 33 klases no Kurzemes, kuras iekļuvušas „ZZ Čempionāta” lielajā finālā. Atraktīvās sporta un prāta spēles Kuldīgā pulcēja 96 klases no visas Kurzemes. Sacensību finālā ar trešo labāko rezultātu 9. - 12. klašu grupā iekļuvusi V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas 12.b klase.

Kopumā „ZZ Čempionāta” finālā iekļuvušas septiņas klases no Liepājas, piecas klases no Ventspils, trīs komandas no Saldus. Vēl finālā startēs arī pa divām komandām no Talsiem, Kandavas, Rojas, Durbes, Tukuma novada un Skrundas. Tāpat kā no Kuldīgas, arī no Jaunpils, Ugāles, Grobiņas, Alsungas un Zūriem uz sacensību finālu dosies pa vienai klasei.  

Kurzemes reģiona pusfinālā 4. - 5. klašu grupā labākos rezultātus uzrādīja Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas 5.a klase (1.vieta), Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 5.c klase (2.vieta) un Saldus 1. vidusskolas 5.b klase (3.vieta).

Pirmie trīs labākie 6. - 8.klašu grupā pusfinālā: 1. vieta – Ventspils 4. vidusskolas 7.a klase, 2. vieta – Talsu Valsts ģimnāzijas 7.a klase un 3. vieta – Alsungas vidusskolas 8. klase.

Pirmo vietu 9. - 12. klašu grupā ieguva Liepājas 15. vidusskolas 10. klase, otro vietu izcīnīja Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas 11.d klase, savukārt trešo – V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas 12.b klase.

Klasēm, kuras neiekļuva lielajā finālā, neiekļuva nevienā pusfinālā vai nepaspēja pieteikties „ZZ Čempionātam”, ir vēl viena iespēja piedalīties, kopīgiem spēkiem izpildot uzdevumu „TV sižets: ZZ Čempionāts”. Uzdevuma ietvaros līdz 20. maijam vismaz 10 skolēniem no vienas klases pašiem jāuzņem oriģināls sižets, kurā attēlota sportiska darbība, iekļaujot sportisku sveicienu par tēmu „Uzvar tie, kas kopā!”. Vairāk par šī uzdevuma nosacījumiem var uzzināt mājaslapā www.zzcempionats.lv.

„ZZ Čempionāta” lielais fināls notiks 31. maijā Rīgā, un tajā sacentīsies klašu komandas no visas Latvijas par radošākās, vienotākās un sportiskākās klases titulu un vērtīgām balvām. Pirmās vietas ieguvēji katrā klašu grupā saņems aizraujošu lidojumu ar privāto lidmašīnu uz Berlīni no saldējums „Premia”. Otrās vietas ieguvēji balvās saņems jaunākos „Huawei” viedtelefonus „Ascend G6 LTE” visai klasei, savukārt trešo vietu ieguvēji dosies eksursijā uz zinātnisko centru „AHHAA” Igaunijā.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav