Uzsākta vairāku ielu ceļa seguma virsmas apstrāde

cela remonts
Foto: Ričards Sotaks

Lai uzlabotu ceļu kvalitāti Kuldīgā, uzsākta vairāku ielu divkārtu virsmas apstrāde. Divkārtu virsmas apstrāde ir metode, kas novērš ceļu putēšanu − uzklājot melno segu, kā rezultātā uz esošā grants seguma tiek izveidots aptuveni 2.5 centimetru biezs bitumena, šķembu segums.

Pagājušajā gadā Kuldīgā tika veikti seši ceļa posmu divkārtu virsmas apstrādes projekti, ceļa kopgarumam sastādot divus kilometrus. Turpretim šogad plānots apstrādāt septiņus ceļa posmus, ko realizēs SIA “Saldus Ceļinieks”, savukārt pašvaldībai ar PVN apstrāde izmaksās gandrīz 74 tūkstošus eiro. Arī šo ceļu posmu kopgarums sastādīs teju divus kilometrus.

Šogad darbus plānots veikt Plostu ielas posmā no Dzelzceļa ielas līdz Sakņu ielai; Darba ielas posmā no Plostu ielas līdz Vienības ielai; Atpūtas ielas posmā no Darba ielas līdz Sakņu ielai; Atpūtas ielas posmā no Sakņu ielas līdz Darba ielai; Sakņu ielas posmā no Darba ielas līdz Plostu ielai; Brauktuvē līdz Rudzu ielai, kā arī Ķelšu ielas posmā no Jura Mātera ielas līdz Skrundas ielai.

Katru gadu pašvaldība savu finanšu resursu robežās veic ielu apstrādi un ceļa infrastruktūras atjaunošanu. 
 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Kuldīgas novada pašvaldība

    Labdien, Linda! Apšu ielas ceļa gala un pārējo 2018. gadā ar dubulto virsmu apstrādes apstrādāto ielu ceļa galu labošana organizēs Kuldīgas pilsētas ielu apsaimniekotājs SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi”.

    21.06.2019 10:10:40
  • Linda

    Varētu apšu ielas ceļgalu salabot. Tur jaunajam segumam pēc ziemas ir pamatīgas bedres nevar pat iegriezties normāli un šķembas ar kaudzē stāv pilnīgi uzkalniņš tieši braucot uz asfalta

    20.06.2019 8:08:21