„ZZ Čempionāta” pusfināls Kuldīgā

Šodien, 14. maijā, Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā norisinās „ZZ Čempionāta” šī gada noslēdzošais pusfināls. Tajā atraktīvās sporta un prāta spēlēs par 33 ceļazīmēm uz lielo finālu cīnās 96 klases no visas Kurzemes.

Pildot atraktīvus un sportiskus uzdevumus trīs etapos, skolēni sacensībās demonstrēs savu spēju sadarboties komandā un pielietot katra talantus un erudīciju. No pusfināla uz lielo finālu Rīgā 31. maijā tiks spēcīgākās un vienotākās 33 klases – 11 klases katrā klašu grupā (4.-5., 6.-8. un 9.-12. klases). Sižetu no pusfināla varēs redzēt Tvplay.lv sadaļā „LNT Brokastis”.

Kurzemes reģiona pusfinālā visplašāk tiks pārstāvētas tādas pilsētas kā Liepāja, Ventspils, Saldus, Kuldīga un Tukums. Skolu un klašu saraksts, kas piedalīsies Kurzemes pusfinālā Kuldīgā, pieejams http://bit.ly/1mH8skR.

Inga Bērziņa, Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja saka: „Mums ir īpašs prieks, ka vērienīgais „ZZ Čempionāta” skolēnu prāta un sporta spēļu sacensību Kurzemes pusfināls norisinās Kuldīgā. Mēs varam lepoties ar Kuldīgas vieglatlētikas manēžu, kas ir īpaši piemērota šāda veida sacensībām un pasākumiem. Esam gandarīti, ka „ZZ Čempionāta” sacensībās piedalās un pasākumu atbalsta tik liels skolēnu skaits no Kuldīgas novada. Tas liecina par skolēnu vēlmi sportot, pareizi sabalansējot spēka un prāta pielietojumu.Novēlu visiem skolēniem un skolotājiem izturību, veiksmi un stipru sacensību garu!“

„Šīs nav vienkāršas sacensības skolēnu starpā – „ZZ Čempionāts” ir aizraujošs piedzīvojums, un draudzība, komandas gars, emocijas staro no skolēniem ikvienā aktivitātē. Esam neizsakāmi gandarīti, ka pirms astoņiem gadiem aizsāktais „ZZ Čempionāts” nu ir kļuvis par lielākajām visas Latvijas skolēnu prāta un spēka sacensībām un pašu gaidītāko piedzīvojumu gadā,” stāsta Liene Krištobane, „Zelta Zivtiņa” zīmola vadītāja. „Skolēni atzīst, ka šīs sacensības padara viņus draudzīgākus, klases savā starpā kļūst saliedētākas un aktīvākas – tieši tādēļ ar lielu prieku un gandarījumu organizējam „ZZ Čempionātu”.

„ZZ Čempionāta” sacensības vadīs Uģis Joksts, sacensību starplaikos skolēnus izklaidēs basketbola triki „Mixtyper” izpildījumā, bet par iesildīšanos rūpēses dejotāji no „JVClubs Dance Company”. Skolēnus atbalstīs ZZ varoņi, kā arī atraktīvais ZZ Čempionāta talismans – ZZ Lācītis.

„ZZ Čempionāta” fināls notiks 31. maijā Rīgā. Tajā skolēni cīnīsies par Latvijas radošākās, vienotākās un sportiskākās klases titulu un vērtīgām balvām. Pirmās vietas ieguvēji katrā klašu grupā saņems aizraujošu lidojumu ar privāto lidmašīnu uz Berlīni no saldējums „Premia”. Otrās vietas ieguvēji balvās saņems jaunākos „Huawei” viedtelefonus „Ascend G6 LTE” visai klasei, savukārt trešo vietu ieguvēji dosies eksursijā uz zinātnisko centru „AHHAA” Igaunijā.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav