KMHZV teritorijā izveidots sporta un aktīvās atpūtas laukums

HMHZV
Foto: Ričards Sotaks

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas teritorijā Pētera ielā 10 izveidots sporta un aktīvās atpūtas laukums, kurā var spēlēt basketbolu un nepieciešamības gadījumā arī volejbolu. Projektu īstenoja biedrība “MESS” Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 27 000 eiro apmērā un Kuldīgas novada pašvaldības līdzfinansējumu 3000 eiro. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Projekta mērķis bija izveidot sporta laukumu Kuldīgas vecpilsētas daļā, lai nodrošinātu pakalpojuma pieejamību, kvalitāti un sasniedzamību blakus esošās Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas audzēkņiem, tuvējo māju iedzīvotājiem, ģimenēm ar bērniem, aktīviem pensionāriem un pilsētas viesiem. Īstenojot projektu, tika ierīkots 690 m2 liels multifunkcionāls sporta un aktīvās atpūtas laukums ar gumijotu segumu, lai rūpētos par spēlētgribētāju pašsajūtu, amortizējot kājas skriešanas un spēlēšanas laikā. Laukumā uzstādīti divi basketbola grozi, soliņi, kā arī aiz tālākā groza uzstādīts dēļu žogs ar bumbu uztverošu tīklu trīs metru augstumā.

Tāpat projekta ietvaros biedrība iegādājusies volejbola tīklu un pārvietojamos volejbola stabus, kurus nepieciešamības gadījumā var uzstādīt. Laukumā sazīmētas standarta basketbola un volejbola laukuma līnijas. Laukums pieejams ikvienam iedzīvotājam, taču jāatceras, ka primāri tas paredzēts skolas un skolēnu vajadzībām. Aicinām laukumu apmeklēt pēc mācību stundu beigšanās, brīvdienās, skolēnu brīvlaikos un svētku dienās.

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav