Latvijas Futbola federācijas prezidenta Kaspara Gorkša vizīte Kuldīgā

Foto: Ričards Sotaks

Šodien, 15. maijā, Kuldīgas novada pašvaldībā viesojās Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs. Viņš Kuldīgas novada Domē tikās ar priekšsēdētāju Ingu Bērziņu, Kuldīgas novada sporta skolas direktoru Agri Kimboru un futbola treneri Gvido Treimani, lai iepazītos ar futbola attīstību novadā.

Sporta skolas direktors A. Kimbors sarunā uzsvēra nepieciešamību attīstīt futbola infrastruktūru, uzlabojot esošo dabīgā zāliena laukumu A. Grundmaņa stadionā ar ūdens laistīšanas sistēmu. Šobrīd karstajā sezonā zāliens izkalst un to nav iespējams pilnvērtīgi nodrošināt ar ūdens padevi. K. Gorkšs aicināja pašvaldībai iesaistīties Latvijas Futbola federācijas piedāvātajās klubu atbalsta infrastruktūras programmās.

Tāpat futbola treneri aicināti apmeklēt konsultācijas un metodiskās apmācības. No šī gada septembra Latvijas universitātes Kuldīgas filiāle sadarbībā ar Latvijas futbola federāciju piedāvās iegūt 1. līmeņa austāko izglītību futbola treneriem.

A. Kimbors pastāstīja arī par panākumiem futbolā Kuldīgas novada komandām, bērnu treniņiem un citiem svarīgiem jautājumiem.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav