Sacensības Jāņa Baukša piemiņai

3. un 4. maijā Kuldīgas novadā notika pirmās Jāņa Baukša piemiņas kausa izcīņas sacensības riteņbraukšanā šosejā.

Sacensībās piedalījās vairāk nekā simts riteņbraucēju, arī viesi no Lietuvas, Klaipēdas sporta skolas.

10 km individuālajā braucienā Snēpeles šosejā mūsu zēniem pavisam nedaudz pietrūka līdz goda pjedestālam: 5. vieta Kristam Leimanim, 6. –  Arvim Rendoram; jauniešu grupā 5. vieta Ulvim Horenam Korbergam, 9. –  Kristapam Pelčerim, bet 11. – Mārcim Kalniņam.

Kritērija braucienā pa Kuldīgas ielām zēnu grupā 6. vietu izcīnīja A.Rendors, diemžēl K.Leimanis piedzīvoja smagu kritienu cīņā par labāku pozīciju pēdējā līkumā un izstājās no sacensībām. Jauniešu grupā  2. vietu izcīnīja U. H.Korbergs, 9. – K.Pelčeris.

Sacensību pēdējā dienā notika grupas braucieni. Nepaveicās A.Rendoram, kuram salūza velosipēds un nācās izstāties no sacensībām, tādējādi zaudējot arī iespēju pacīnīties par labu vietu kopvērtējumā, savukārt K.Leimanis pēc kritiena iepriekšējā dienā izcīnīja 9. vietu. Lielās grupas sprinta finišā pārliecinoši spēcīgākais bija U.H.Korbergs, un viņam kopvērtējumā izdevās izcīnīt 2. vietu.
Open klasē 2. vietu izcīnīja kuldīdznieks Viesturs Lukševics.

Milzīgs paldies sacensību atbalstītājiem: SIA „Mežmaļi”, SIA „GENUS”, SIA „AVA”, kafejnīcai „Pīlādzītis”, „NUTREND” par balvām sportistiem, un paldies arī policistiem par drošību trasēs.