Finansiāli atbalstīs sporta pasākumus, biedrības un sportistus

manēža, sports
Arhīva foto

Kuldīgas novada Domes deputāti apstiprinājuši sadalījumu finansējuma saņemšanai 2019. gadā sportistu, klubu un sporta pasākumu atbalstam. 25 sporta pasākumu norisei piešķīra 7100 EUR, bet 29 sporta biedrībām un sportistiem – 21 700 EUR.

Vislielāko atbalsta summu no sporta biedrībām ieguva futbola klubs “Nikers” un florbola klubs “Kuldīga” – katrs pa 5000 EUR, kas skaidrojams ar lielajām izmaksām dalībai Latvijas 1. līgas čempionātos. Tikmēr no individuālajiem sportistiem 1000 EUR piešķirti Jānim Šmēdiņam un Kristam Neilandam, kuriem ir pamatotas cerības piedalīties 2020. gada Tokijas olimpiskajās spēlēs.

2200 EUR piešķirti naudas balvās par sportistu sasniegumiem 2018. gadā, savukārt 1500 EUR iedalīti neparedzētiem gadījumiem. Visbeidzot, 4500 EUR atvēlēti jaunatnes sporta atbalstam, jo gaidāmajā vasarā Jelgavā norisināsies Latvijas Jaunatnes Olimpiāde.

Pašvaldības mērķis ir finansiāli atbalstīt sporta pasākumus, klubus, biedrības, komandas un individuālos sportistus, kuri pārstāv Kuldīgas novadu, tādējādi veicinot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. Tāpat, palīdzot finansiāli, iedzīvotāji tiek iesaistīti dažādos sporta pasākumos, kā arī Kuldīgas novada vārds tiek nests pasaulē.

Sportistu, sporta biedrību un sporta pasākumu finansējums 2019. gadam 

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav