Jauniešiem iespēja īstenot projektus

Marta Domes sēdē tika apstiprināts jauniešu organizāciju un neformālo grupu projekta konkurss „Jaunieši Kuldīgas novadam”.

Konkurss tiek organizēts, lai veicinātu jauniešu aktivitāti un līdzdalību projekta vadīšanā un organizēšanā, gan pašiem līdzdarbojoties, gan iesaistot vietējo sabiedrību, attīstot oriģinālas idejas sabiedriskajās aktivitātēs, kā arī savstarpējā sadarbībā starp pagastu un pilsētu jauniešiem.

Šī gada prioritātes ir: jauniešu līdzdalība un iesaistīšana, neformālās izglītības aktivitātes, veselīgs dzīvesveids, brīvprātīgais darbs, sociālā iekļaušana, bet atbalstāmas arī citas darbības jebkurā jomā, kas ir vērtīgas un interesantas.

Konkursā var piedalīties reģistrētas jauniešu organizācijas un neformālas jauniešu grupas (skolēnu pašpārvaldes). Projekta autori ir jaunieši, pieaugušais var būt konsultants.

Lai piedalītos konkursā, līdz 9. maijam jāaizpilda pieteikuma anketas un jānosūta e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Pieteikumus vērtēs Kuldīgas Bērnu un jauniešu centrs, Kuldīgas Jauniešu dome un Kuldīgas novada Jaunatnes lietu konsultatīvā komisija.

Projekta maksimālais finansējums ir EUR 280, un tas jāīsteno no 2014. gada 10. jūnija līdz 25. oktobrim. Konkursa rezultāti tiks paziņoti 3. jūnijā.

Visiem projektiem ar rezultātu prezentāciju būs jāpiedalās Kuldīgas novada jauniešu pasākumā 2014. gada 5. decembrī.

Projektu „Jaunieši Kuldīgas novadam” finansiāli atbalsta Kuldīgas novada pašvaldība.

Pieteikuma anketa

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav