No 1. aprīļa reģistrējies „Velodiena Kuldīgā”

1. aprīlī plkst. 9.00 sāksies reģistrācija lielākajam nekomerciālajam velofestivālam Latvijā „Velodiena Kuldīgā”, kas šogad notiks 24. maijā. Reģistrāciju būs iespējams veikt www.velokuldiga.lv.

Reģistrēties varēs gan dienas, gan nakts braucienam, un, līdzīgi kā pērn, pirmie 400 dalībnieki savā īpašumā iegūs Velodienas T-kreklus ar pasākuma simboliku. Reģistrēties elektroniski būs iespējams līdz 22. maija plkst. 21.00, kā arī pasākuma dienā Kuldīgas pilsētas estrādē.

Šogad paredzēti 4 dažāda garuma maršruti, īsākais no tiem tiks veltīts Latvijas desmitgadei Eiropas Savienības sastāvā. Notiks arī tradicionālais nakts brauciens, kura noslēgums norisināsies Pilsētas dārzā ar nakts kino seansu un akustisku koncertu.

Šī gada jaunums – radošā darbnīca „Esi spožs un drošs”. Visas dienas garumā līdz nakts braucienam zinošu speciālistu vadībā būs iespējams velosipēdus aprīkot ar dažādiem atstarojošiem un gaismu radošiem elementiem. Darbnīca tiek organizēta starpteritoriālā un starpvalstu sadarbības projekta „Velo kultūra” ietvaros par Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai piešķirto finansējumu.

Velodiena Kuldīgā norisināsies jau septīto gadu, un tās mērķis ir veicināt riteņbraukšanas kultūru un zaļo domāšanu Latvijā.

Velofestivālu organizē Kuldīgas tūrisma aktīvās atpūtas centrs sadarbībā ar Kuldīgas novada Domi, Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un SIA „Velokurjers”.

Vairāk informācijas www.velokuldiga.lv

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Liene

    Atradu daudz foto. Bija forši, paldies. :))) http://bit.ly/TPWE4e

    27.05.2014 16:16:43