Ikviens aicināts pielikt roku Lielajā talkā

Šogad Lielajā talkā vecpilsētas teritorijas un Ventas krasta sakopšana notiks piektdien, 25. aprīlī.

Bet līdz 24. aprīlim iedzīvotāji ir aicināti pieteikt talkošanas vietasLielās talkas organizatorei Kuldīgā – Kuldīgas novada pašvaldības vides speciālistei Dacei Jansonei pa tālruni 63324935, 27025423, vai e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

25. aprīlī ikviens aicināts sapost pilsētu pavasarim, lai sestdien, 26. aprīlī, visi kopā atklātu tūrisma sezonu pavasara palu šovā „Lido zivis Kuldīgā” Pilsētas dārzā un tā apkārtnē.

Par Lielās talkas atkritumu maisu saņemšanu no 15. aprīļa var interesēties pie SIA „Kuldīgas komunālie pakalpojumi” dispečeres Gaidas Bakanauskaites pa tālruni 63322380 vai 26674543, Dārzniecības ielā 9, Kuldīgā. Šogad tiks dalīti sarkani aizsienami maisi, kurus pēc talkas nogādās uz atkritumu poligonu. Par pilno atkritumu maisu savākšanās vietām Kuldīgas pilsētas teritorijā jāpaziņo G.Bakanauskaitei, laukos – pagastu pārvaldēs. Lauku iedzīvotāji par talkas norisi pagastā un atkritumu maisu saņemšanu var uzzināt pagasta pārvaldē.

Svarīgi atcerēties, ka Lielās talkas atkritumi nav vecās mantas no māju pagrabiem un atkritumu kaudzes privātmāju un daudzdzīvokļu māju teritorijās. Tas ir koplietošanas teritoriju sakopšanas pasākums, kurā aicināts piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs.

Katru gadu aprīlis tiek izsludināts par „Spodrības mēnesi”, kurā visi Kuldīgas pilsētas un novada iedzīvotāji, uzņēmumi, izglītības un pašvaldības iestādes aicinātas sakopt savu pilsētu un novadu. Katrs no mums ir ievērojis kādu nesakoptu stūrīti, un šomēnes mēs varam to sakārtot. Jābūt tikai iniciatīvai un vēlmei, jo mēs paši radām vidi, kurā dzīvojam.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav