Kuldīgas novadā uzteic par skaistu noformējumu aizvadītajos Ziemassvētkos

Foto: Ričards Sotaks

Otrdien, 30. janvārī, Kuldīgas novada pašvaldībā notika pasākums, kurā novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa pasniedza diplomus un atzinības rakstus konkursam “Ziemassvētki Kuldīgas novadā 2017” pieteikto objektu – veikalu, kafejnīcu, uzņēmumu, sabiedrisko ēku un privātmāju – saimniekiem.

Konkursam objektus varēja pieteikt ikviens iedzīvotājs, piezvanot pa tālruni, aizpildot aptaujas anketu pašvaldības telpās vai pašvaldības mājas lapā internetā www.kuldiga.lv . Kopumā konkursam tika pieteikti 32 objekti. Tos piecās kategorijās – skatlogi; ēku fasādes un priekšpagalmi; viensētas; oriģinālākais dekors; ar rokām veidoti rotājumi – vērtēja īpaši izveidota konkursa komisija.

Par uzvarētāju kategorijā “skatlogi” atzina bižutērijas veikalu Kuldīgā, Liepājas ielā 12, bet atzinības rakstus šajā kategorijā saņēma Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrs 1905. gada ielā 10, dāvanu un suvenīru veikals “Burvju ota” Liepājas ielā 1, salonfrizētava “Rita” Liepājas ielā 12, SIA “PC Konsultants” Raiņa ielā 2 undzīvoklis Virkas ielā 25-7, ko svētkiem rotājusi Zaiga Saukāne.

Kategorijā “ēku fasādes un priekšpagalmi” žūrija šogad 1. vietu nepiešķīra, bet atzinības šajā kategorijā saņēma uzņēmumu SIA “MKM Mežs” un SIA “Amazone” ēkas Padures pagastā, veikals “Alandeko” Pilsētas laukumā 5, kā arī privātmājas Bumbieru alejā 25 (saimniece Ilze Benefelde), Ziedu ielā 12 (Iveta Grīniņa) un Virkas ielā 16 (Santa Brasla).

Kategorijā “viensētas” visaugstāk novērtēti Ēdoles pagasta “Līcenieki”, kur saimnieko Viļumu ģimene. Atzinības par savu māju izrotāšanu aizvadītajos Ziemassvētkos saņēma Rukutu ģimene no “Imantām” Padures pagastā, Māra Valtere no Riežupes ielas 4 Mežvaldē, Rumbas pagastā, Štrorhu ģimene no “Kalniņiem” Ēdoles pagastā, Ēriks Bekmanis no “Niedrītēm” Kabiles pagastā Kuldīgas novadā, Didzis Blinds un Marika Hartmane no “Cimdiņiem” Kabiles pagastā un Irēna Taube no “Griezēm” Snēpeles pagastā.

Savukārt kategorijā “oriģinālākais dekors” par uzvarētāju atzina SIA “Kuldīgas slimnīca” par oriģinālu noformējumu logiem pie ieejas slimnīcā, kas Ziemassvētku laikā priecēja pacientus, slimnīcas darbiniekus un apmeklētājus.

Visbeidzot, kategorijā “ar rokām veidoti dekori” žūrija par uzvarētājiem atzina pirmsskolas izglītības iestādes “Ābelīte” audzēkņu, viņu vecāku, pedagogu un tehniskā personāla ieguldījumu Ziemassvētku noskaņas radīšanā mācību iestādē. Atzinību par pašu darinātajiem dekoriem saņēma Kabiles rotaļu grupas, Vilgāles pamatskolas, Kuldīgas pamatskolas, Viļa Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas, Kuldīgas Centra vidusskolas un Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas Padures filiāles pedagogi un audzēkņi, Kurmāles pagasta pārvalde un iedzīvotāji par izrotāto pasākumu zāli Vilgālē un izdekorēto egli Priedainē, Rendas pagasta pārvaldes darbinieki par svētkiem saposto Rendas pagasta centru un kultūras namu, kā arī Priedaines bibliotēkas, SIA “Kuldīgas ūdens” un solāriju studijas Liepājas ielā 38 darbinieki.

Kuldīgas novada pašvaldība pateicas ikvienam, kurš gādāja par sava īpašuma noformēšanu aizvadītā gada Ziemassvētkos, kā arī tiem iedzīvotājiem, kuri bija aktīvi un pieteica pretendentus konkursam!

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav