Tiek izsludināts projektu konkurss „Darīsim paši”

Kuldīgas novada pašvaldība turpina atbalstīt iedzīvotāju iniciatīvas un jau desmito gadu izsludina projektu konkursu „Darīsim paši”.

Konkursa „Darīsim paši” mērķis ir radīt sakārtotu un uzlabotu apkārtējo publisko vidi novadā, paredzot iedzīvotāju iesaistīšanos un līdzdalību projektu īstenošanā. Ir iespēja piesaistīt Kuldīgas novada pašvaldības līdzfinansējumu EUR 600 ieceres realizēšanai. Budžetā šim mērķim paredzēti EUR 24 000. Plānots atbalstīt 40 iedzīvotāju iniciatīvu projektus.

Šogad konkursu „Darīsim paši” vadīs un koordinēs priekšsēdētājas vietnieka palīgs Evita Pētersone, kurai jautājumu gadījumā var zvanīt pa tālruni 27091623, 63350143 vai rakstīt e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Iesniegtos projektus vērtēs Kuldīgas novada Domes apstiprināta konkursa žūrija. Žūrijas komisijas priekšsēdētājs Aleksandrs Lange.

Šo gadu laikā iedzīvotāji ir paveikuši krietni daudz, ieguldot projektu īstenošanā savu darbu, laiku, un līdzfinansējumu. Ir labiekārtoti pagalmi, kas rada sakārtotas vides iespaidu un organizē transporta kustību, atjaunoti kapsētu nožogojumi un vārti, izkrāsotas kāpņu telpas, atjaunoti logi un durvis Kuldīgas vecpilsētā, rādītas bērniem un jauniešiem brīvā laika pavadīšanas iespējas, darināti jauni tērpi un rotas pašdarbības kolektīviem un virkne citi pasākumi, kas priecē gan pašus dalībniekus, gan novada iedzīvotājus un viesus.

Projekta pieteikumus var iesniegt līdz 7. aprīlim.

Konkursa nolikums

Pieteikuma veidlapa

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav