Gaida ierosinājumus soliņu izvietošanai

Lai turpinātu pagājušajā gadā labi iesākto praksi – soliņu vietu izvēlēšanu pēc iedzīvotāju ierosinājumiem –, arī šogad Kuldīgas novada iedzīvotāji aicināti iesniegt priekšlikumus, kurā vietā pilsētā soliņus novietot.

Pagājušā gada pavasarī Kuldīgā uzlika 25 jaunus soliņus. To vietas tika izvēlētas pēc iedzīvotāju izteiktajiem ierosinājumiem – Mucenieku ielā pie Kuldīgas Centra vidusskolas, pieturvietā, Pētera ielā pie zvanu torņa, Skolas ielā pie automašīnu stāvlaukuma, zaļajā zonā Jelgavas ielā 38B, Piltenes ielā pie apļveida krustojuma, pie veikaliem „Supernetto” un „Cento”, pie viesnīcas „Kolonna”, pie krustojuma ar Mazās Pļavas ielu (bijušajā pieturvietā), Piltenes ielas 22. nama pagalmā, Putnudārzā zaļajā zonā pie Saules ielas, Skrundas ielā – pie ēkas nr. 18, zaļajā zonā starp ēkām nr. 17 un 20, zaļajā zonā aiz ēkas nr. 34, kā arī dārzkopības sabiedrības „Kurzemīte” teritorijā pie informācijas stenda. Jauni soliņi izvietoti arī zaļajās zonās Graudu ielā pirms apļveida krustojuma, Planīcas ielā pirms Alsungas ielas, Aizputes ielā pirms Kalna kapiem un autobusu pieturvietā pie slimnīcas, Virkas ielā aiz Akmens ielas, Krasta ielā, Krasta ielas malā, kā arī zaļajā zonā Aizputes ielā 1 un Liepājas ielā pie Veco kapu parka.

Paldies iedzīvotājiem par aktīvu iesaistīšanos!

Ierosinājumus iedzīvotāji var iesniegt Kuldīgas novada Domē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, aizpildot anketu, kā arī sūtot ierosinājumus e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Ieteikumu anketa

Plašāku informāciju var saņemt pie Kuldīgas novada pašvaldības Būvniecības nodaļas vides speciālistes Daces Jansones, tālr. 63324935, 27025423

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav