8. martā Kuldīgā Sieviešu veselības diena

Lai pievērstu īpašu vērību sievietēm kā ģimenes veselības sargātājām, Kuldīgas novada pašvaldība 8. martā rīko Sieviešu veselības dienu. Pasākums tiks atklāts 11.00 pie vieglatlētikas manēžas ar skrējienu 3 un 10 km distancē. Dāmas varēs piedalieties body art vingrošanas, senioru jogas un deju kustības terapijas nodarbībās, kā arī izmēģināt spēkus trenažieru zālē, body bike paraugdemonstrējumos un nūjošanas pārgājienā.

Veselības kabinetos tiks piedāvātas holesterīna līmeņa, vēnu un mamogrāfijas pārbaudes. Būs pieejamas speciālistu konsultācijas homeopātijā, sirds un svara kabinetā. Bērnus priecēs bezmaksas piepūšamās atrakcijas, viņu māmiņas – iespēja iepirkties mazajā dāmu gadatirgū un piedalīties radošās darbnīcās.

Pasākuma īpašais viesis ārsts, bērnu reanimatologs Pēteris Kļava jau 7. marta vakarā 18.30 vieglatlētikas manēžā vadīs praktisko nodarbību „Meditācija – teorija un prakse”. 8. martā 15.30.  – lekciju „Prāts – veselības un veiksmes atslēga”. Uz lekcijām, nūjošanu un skrējienu gaidīti arī kungi.

Pasākuma programma

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav