Lūgšanu brokastis Kuldīgā

Kuldīgas Mākslas namā 21. februārī, notika Lūgšanu brokastis, ko organizēja Kuldīgas novada Domes Reliģisko lietu konsultatīvā padome.

Tas ir īpašs notikums, kad pašvaldības, iestāžu, uzņēmumu un biedrību vadītāji, cilvēki, uz kuriem ikdienā gulstas liela atbildība, tiek aicināti kopā, lai sniegtu un saņemtu savstarpēju garīgu un morālu iedrošinājumu.

Šā gada brokastu tēma „Kuldīga – pilsēta ar dvēseli”. Par attiecībām, ģimeni, kalpošanu un uzņēmējdarbību savas liecības sniedza vadītāji no uzņēmējdarbības, sociālās palīdzības un bērnu tiesību aizstāvības jomas.

Pasākumā piedalījās Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags. Kuldīdzniekus uzunāja arī Latvijas Lūgšanu brokastu komitejas vadītāja Inese Šlesere.

Kā katru gadu Brokastu ziedojums tiks atvēlēts Ģimenes dienas organizēšanai Kuldīgā.

Kuldīgā šīs bija jau ceturtās lūgšanu brokastis, tādas pirmo reizi notika 2010. gadā. Savukārt Latvijā Lūgšanu brokastis notiek jau kopš 2005. gada.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • the litch

    Viedi vardi, uno, viedi vardi. Bet tas jau ta ir visur. Ne tikai pilseta ar dveseli.

    22.02.2014 17:17:27
  • Uno

    Mani patiesi uzjautrina, kā ikdienā nopietni un pazīstami cienījami cilvēki, var ticēt neesošam ,,dievam,,? Laikam ja esi kādā vadošā amatā, tad obligāti ir jātic, vai nu komunismam, vai kādām sektām, vai pat vellam, bet tomēr jāizrādās un cēli jāizliekas, lai nebūtu sliktāks, kā priekšsēdētāja un tai līdzīgie! Atceros, kā šie paši kādreiz diedza uz kompartijas un komjauniešu biroju sapulcēm un sēdēm. Kā šādi var būt baznīca šķirta no Pašvaldības un Valsts?

    21.02.2014 18:18:53