Paziņojums par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projektu

udens

SIA “KULDĪGAS ŪDENS 2021. gada 15. septembrī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projektu – ūdensapgādes pakalpojumi 1.07 EUR/m3 bez PVN, kanalizācijas pakalpojumi 1.52 EUR/m3 bez PVN, kas ir aprēķināts saskaņā ar 2016. gada 14. janvāra Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmumu Nr. 1/2 “Ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika”.

Piedāvātais tarifs varētu stāties spēkā ar 2022. gada 1. aprīli. Tarifa izmaiņas ir saistītas ar darbības zonas paplašināšanos un ūdenssaimniecības pakalpojumu izmaksu palielināšanos. Spēkā esošie tarifi nesedz ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanas izmaksas.

Iepazīties ar tarifu projektā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projektu lietotājs var SIA “KULDĪGAS ŪDENS” birojā Ventspils ielā 15, Kuldīgā, darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00, iepriekš sazinoties ar SIA “KULDĪGAS ŪDENS” biroja administratori Mārīti Bērziņu – Reimani, tālruņa Nr. 63320850.

Priekšlikumus un ieteikumus par tarifa projektu rakstveidā vai elektroniski var iesniegt SIA “KULDĪGAS ŪDENS” birojā Ventspils ielā 15, Kuldīgā, e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., kā arī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (Rīgā, Ūnijas ielā 45, faksa Nr.67097277) e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 20 dienu laikā no šī paziņojuma publicēšanas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

Paziņojums par tarifa projektu

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES