Bezmaksas informatīvais seminārs par Erasmus+

19. februārī 10:00 Kuldīgas Mākslas namā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko bezmaksas informatīvo semināru par Erasmus+ programmu, kas ir jauna Eiropas Savienības programma izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā 2014. – 2020. gadam.

Tā aizstāj vairākas līdzšinējās ES programmas, aptverot visas izglītības jomas: mūžizglītības programmu — Erasmus (augstākā izglītība), Leonardo da Vinci (arodizglītība), Comenius (vispārējā izglītība), Grundtvig (pieaugušo izglītība), "Jaunatne darbībā" programmu, kā arī piecas starptautiskās programmas (Erasmus Mundus, Tempus, Alfa, Edulink un programmu sadarbībai ar rūpnieciski attīstītajām valstīm).

VIAA speciālisti iepazīstinās semināra dalībniekus ar jaunās ES programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā Erasmus+ iespējām 2014. – 2020. periodā, informēs par mācību mobilitāšu projektiem vispārējā, profesionālajā un pieaugušo izglītībā, stratēģisko partnerību projektiem visos izglītības sektoros, kā arī skolu sadarbības programmu e-Twinning.

Darba kārtība

Sīkāka informācija Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 26477986

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav