Darba vizītes ietvaros Kuldīgu apmeklē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Einārs Cilinskis

Šodien, 14. februārī Kuldīgā, reģionālās darba vizītes ietvaros, ieradās LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Einārs Cilinskis.

Apmeklējot Kuldīgu, ministrs tikās ar Kuldīgas novada Domes vadību, pašvaldības speciālistiem un kapitālsabiedrību vadītājiem.

Tikšanās laikā tika diskutēts par dažādām aktualitātēm, kas galvenokārt saistītas ar Kuldīgas novada attīstību, sadarbības veicināšanu ar LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, finansējuma piesaisti projektiem no ES fondiem, vecpilsētas attīstību un savstarpēju komunikācijas kvalitātes uzlabošanu.

Kā norādīja ministrs E.Cilinskis, apmeklējuma laikā ir radušās vairākas labas idejas, arī saistībā ar Kuldīgas vecpilsētu, kurai kā nacionālai vērtībai būtu nepieciešama īpaša atbalsta programma. Savukārt uzņēmējdarbības vides uzlabošanā Kuldīgas novads sadarbībā ar Aizputes novadu varētu veidot kokapstrādes klasteri, kas sevī ietvertu ne tikai pievadceļu un komunikāciju izbūvi finiera un saplākšņa rūpnīcām, bet arī mūsdienīgas izpētes un apmācību vietu radīšanu.

Stājoties amatā, kā vienu no prioritātēm ministrs ir izvirzījis nepieciešamību stiprināt reģionus un nodrošināt to attīstību, nostiprinot pašvaldību un plānošanas reģionu lomu.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Čau!

    Forši! Man patīk Kuldīga un man patīk arī Cilinskis.

    17.02.2014 13:13:02