Krīzes grūtniecības centrs apmeklētājus pieņem pēc iepriekšēja pieraksta

Kuldīgas nodaļas Krīzes grūtniecības centrs (KGC) informē, ka apmeklētājus pieņem pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot uz mobilo telefonu 27710713. KGC biroja atrašanās vieta: Liepājas iela 14, Kuldīga, ieeja no sētas puses.

Kas ir KGC?

Biedrība Krīzes Grūtniecības Centrs ir dibināta ar mērķi sniegt konsultatīvo palīdzību neplānotas grūtniecības, pēc aborta, kā arī spontānā aborta vai pāragra bērna zaudējuma gadījumos. Mēs vēlamies palīdzēt ikvienam, kam nepieciešama palīdzība, lai pārvarētu šī zaudējuma sāpes. KGC ir sabiedriskā labuma organizācija, un tās pakalpojumi ir bezmaksas un pilnībā konfidenciāli. KGC tāpat arī dodas uz skolām, runājot ar jauniešiem par attiecībām, vērtībām, seksuālās veselības jautājumiem u.tml.

Centros strādā rūpīgi apmācīti brīvprātīgie, kas ir ieguvuši zināšanas un iemaņas kā palīdzēt krīzē nonākušiem cilvēkiem pēc Lielbritānijā sertificētām un aprobētām programmām. Tie ir dažāda vecuma, dzimuma, izglītības un jomu pārstāvji - sociālie darbinieki, uzņēmēji, studenti, juristi, grāmatveži, politiķi, mājsaimnieces, pensionāri un citu profesiju pārstāvji, kurus visus vieno vēlme palīdzēt tiem, kam nepieciešama šāda palīdzība.

Vēsture

Darbs pie KGC izveidošanas sākās 2005.gada augustā. Biedrība tika reģistrēta 2005.gada 11.novebrī un jau 2006.gada janvārī sākās darbs pie potenciālo brīvprātīgo apmācīšanas. Pirmais kurss beidza mācības 2006.gada vasarā un ar 1.augustu vēra durvis Krīzes Grūtniecības Centra Rīgas nodaļa, kas veiksmīgi darbojas līdz pat šim brīdim. Rīgā kopumā ir apmācīti vairāk kā 100 cilvēki. Latvijā kursus ir beigušas brīvprātīgo grupas Kuldīgā, Kandavā, Ogrē, Jelgavā, atsevišķi brīvprātīgie no Jēkabpils, Siguldas, Mālpils, Liepājas u.c.

Palīdzība gadījumos ja Jums ir:

  • Neplānota grūtniecība;
  • Aborts un ar to saistīta depresija;
  • Spontānais aborts;
  • Pāragrs bērna zaudējums;
  • Nepieciešamas drēbītes bērniem vai mammām vai kādas citas mantas;
  • Nepieciešama informācija par sociālo palīdzību;
  • Jautājumi par kontracepciju vai STS.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav