PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS No 22. līdz 24. novembrim

kalendars
Publicitātes foto.

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2021.gada 9.oktobra rīkojumu Nr.720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” no 2021.gada 11.oktobra, līdz 2022.gada 11.janvārim tiek ieviesti stingri drošības pasākumi visā Latvijas teritorijā, lai apstādinātu Covid-19 infekcijas izplatības ātrumu. Vairāk informācijas: https://likumi.lv/ta/id/326729-par-arkartejas-situacijas-izsludinasanu

Pirmdien, 22. novembrī

14.00 Kuldīgas novada domes Finanšu komitejas sēde. Norises vieta – videokonferences režīmā.

Trešdien, 24. novembrī

No 24. novembrim līdz 2022. gada 6. janvārim norisinās publiskā apspriešana jaunizveidotā Kuldīgas novada plānošanas dokumentiem: Kuldīgas novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijai 2022.-2046. gadam, Kuldīgas novada attīstības programmai 2022.-2028, Kuldīgas novada ilgtspējīgas enerģētikas un klimata rīcības plānam līdz 2030. gadam un Kuldīgas novada tūrisma ilgtspējīgas attīstības stratēģijai līdz 2028. gadam.

Publiskās apspriešanas laikā visi interesenti var iepazīties ar attīstības plānošanas dokumentiem: 1) Kuldīgas novada pašvaldības tīmekļa vietnē HTTPS://KULDIGA.LV, sadaļā “Sabiedrības  līdzdalība”; 2) Teritorijas attīstības plānošanas informācijas sistēmā: ŠEITŠEIT); 3) Kuldīgas pašvaldības apmeklētāju pieņemšanas un informācijas centrā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, darba laikā, ievērojot attiecīgajā laika posmā spēkā esošos epidemioloģiskos ierobežojumus: pirmdienās 8.00–18.00,
no otrdienas līdz ceturtdienai 8.00–17.00,
piektdienās 8.00–16.00. Rakstiskus priekšlikumus un atsauksmes par attīstības plānošanas dokumentu projektiem iespējams iesniegt līdz 2022. gada 6. janvārim:

1) Kuldīgas novada pašvaldības apmeklētāju pieņemšanas un informācijas centrā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, Skrundas pilsētas vai novada pagastu pārvaldēs to darba laikā, ievērojot attiecīgajā laika posmā spēkā esošos epidemioloģiskos ierobežojumus;
2) sūtot pa pastu Kuldīgas novada pašvaldībai, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, LV 3301 vai Kuldīgas attīstības aģentūrai, Pilsētas laukumā 3, Kuldīgā, LV 3301;
3) elektroniski sūtot uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
4) izmantojot teritorijas attīstības plānošanas informācijas sistēmu ŠEITŠEIT).

Ja iedzīvotājiem un citiem interesentiem ir radušies kādi jautājumi par attīstības plānošanas dokumentiem vai publiskās apspriešanas procesu, lūdzam vērsties pie pašvaldības kontaktpersonas Kuldīgas novada pašvaldības iestādes “Kuldīgas attīstības aģentūra” vadītājas vietnieka Kaspara Rasas, tālr. 27840580, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Ceturtdien, 25. novembrī

14.00 Kuldīgas novada domes sēde. Norises vieta – videokonferences režīmā.

Senioru vakcinācijas diena (revakcinācija senioriem, kas 28. oktobrī saņēma pirmo poti) un iespēja arī saņemt pirmo poti. Tiem, kam paredzēta otrā pote, piezvanīs un pateiks precīzu ierašanās laiku. Pirmajai potei pieteikšanās savā pagasta pārvaldē vai zvanot pa tālr. 27808897. Norises vieta – Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, Dzirnavu ielā 13, Kuldīgā.

Piektdien, 26. novembrī

11.55–12.40 Latvijas nominācijas “Kuldīga / Goldingena Kurzemē” UNESCO Pasaules mantojuma sarakstam izvērtēšanas saruna ICOMOS Pasaules mantojuma komisijā. Norises vieta – klātienē Parīzē un videokonferences režīmā. Klātienē Latviju pārstāvēs Latvijas Republikas vēstnieks UNESCO V.E. Indulis Ābelis, Kuldīgas novada pašvaldības Būvvaldes vadītāja, Dr. arch. Jana Jākobsone un konsultante Lea Bronnere.

Sestdien, 27. novembrī

10.00–17.00 izbraukuma vakcinācija pret Covid-19 bez iepriekšēja pieraksta. Līdzi jāņem pase vai personas apliecība. Norises vieta – Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, Dzirnavu ielā 13, Kuldīgā.

Aicinājums vakcinēties

Aicinām visus iedzīvotājus, kuri vēl nav vakcinējušies pret Covid-19, lai pasargātu sevi un citus no smagas saslimšanas, izmantot iespējas vakcinēties. Īpaši vakcinēties aicināti seniori.

Vakcinācijai Kuldīgas slimnīcas vakcinācijas kabinetā Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, Dzirnavu ielā 13, Kuldīgā, var pieteikties interneta vietnē MANAVAKCINA.LV vai zvanot pa tālruni 8989.

Vakcīnai var pieteikties arī pie sava ģimenes ārsta, ja ģimenes ārsta prakse to nodrošina.

Regulāri Kuldīgā darbojas arī izbraukuma vakcinācijas punkti – aicinām sekot līdzi informācijai Kuldīgas Facebook kontā un tīmekļa vietnē kuldiga.lv.

PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS

< SKATĪT AKTUALITĀTES