PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS No 19. jūlija līdz 25. jūlijam

kalendars
Publicitātes foto.

Līdz 23. jūlijam sakarā ar valsts vienotā ģeotelpiskās informācijas portāla WWW.GEOLATVIJA.LV tehniskiem traucējumiem turpinās detālplānojuma nekustamajiem īpašumiem Rūpniecības ielā 1 un Rūpniecības ielā 3, Kuldīgā projekta publiskā apspriešana. Jautājumu, neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt pa tālruni 26026766 vai rakstīt e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Līdz 11. augustam norisinās lokālplānojuma Kuldīgas vecpilsētai Ventas senlejā, kas groza teritorijas plānojumu pilnveidotās redakcijas, un priekšlikuma par valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļa “Kuldīgas pilsētas vēsturiskais centrs” aizsargjoslas teritorijas statusa maiņu uz vietējas nozīmes pilsētbūvniecības pieminekli publiskā apspriešana. Ar lokālplānojuma pilnveidotās redakcijas materiāliem publiskās apspriešanas laikā var iepazīties elektroniski ģeotelpiskās informācijas portālā geolatvija.lv un pašvaldības tīmekļa vietnē kuldiga.lv sadaļā “Sabiedrības līdzdalība”, bet izdrukas veidā – Kuldīgas attīstības aģentūrā, Pilsētas laukumā 3, Kuldīgā. Viedokli un priekšlikumus publiskās apspriešanas laikā var izteikt gan elektroniski, gan rakstiski. Iepriekš piesakoties, iespējams saņemt konsultāciju klātienē un attālināti par lokālplānojuma pilnveidoto redakciju un to, kā/vai tā ietekmē Jūsu īpašumu vecpilsētā vai plānotās darbības. Pieteikšanās konsultācijai, zvanot lokālplānojuma izstrādes vadītājai Līvai Meļķei-Tropiņai pa tālruni 26026766 vai rakstot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Pirmdien, 19. jūlijā

  • 13.00-14.30 Laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada Domes lielā un mazā zāle. (Baznīcas iela 1, Kuldīga).

Otrdien, 20. jūlijā

  • Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa Rīgā piedalīsies Latvijas Pašvaldību savienības valdes sēdē.
  • Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa Rīgā piedalīsies Reģionālo attīstības centru apvienības valdes sēdē.

Trešdien, 21. jūlijā

  • 12.00-14.00. Laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada Domes lielā un mazā zāle. (Baznīcas iela 1, Kuldīga).

Ceturtdien, 22. jūlijā

  • 14.00 Finanšu komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada Domes lielā zāle. (Baznīcas iela 1, Kuldīga).

Piektdien, 23. jūlijā

  • 11.00-17.00 Laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada Domes lielā un mazā zāle. (Baznīcas iela 1, Kuldīga).

Sestdien, 24. jūlijā

  • 10.00-18.30 Laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada Domes lielā un mazā zāle. (Baznīcas iela 1, Kuldīga).
  • 18.00 Skrundā pie kultūras nama – Skrundas kultūras nama 60 gadu jubilejas pasākums.

PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS

< SKATĪT AKTUALITĀTES