PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS No 29. marta līdz 4. aprīlim

kalendars
Publicitātes foto.

Ņemot vērā epidemiologu izvērtējumu par pieaugošiem Covid-19 izplatības riskiem, līdz 6. aprīlim Latvijā izsludināta ārkārtējā situācija, nosakot stingrus veselības drošības pasākumus, vienlaikus garantējot iedzīvotāju pamattiesību ievērošanu un piekļuvi pakalpojumiem pamatvajadzību nodrošināšanai.

Visos darba kolektīvos, tostarp kultūras jomā, darbavietās telpās, tajās atrodoties vairāk par vienu cilvēku, visiem jānēsā sejas maska (prasība neattiecas uz bērniem līdz 7 gadu vecumam un cilvēkiem, kuri acīmredzamu funkcionālu traucējumu dēļ maskas nevar lietot).

Gan Kuldīgā, gan novada pagastos Lieldienu noskaņas radīšanai izvietotas dažādas svētku dekorācijas. Kuldīgas pilsētas Lieldienu dekorāciju koncepcija šogad balstīta dažādajos procesos, kas norisinās dabā un cilvēkā pavasara gaidās. Ikviens tiek aicināts uz pastaigu, rosību un rotaļīgu noskaņu caur krāsām. Pilsētas dārzā koku zaros izvietoti koši putnu būri un sasēduši lielformāta putni, kas simbolizē pavasara ieskandināšanu ar putnu dziesmām. Lielformāta putni nolaidušies arī uz laternām Liepājas ielā. Uz Liepājas ielas interaktīvajos objektos “Pasteidzini pavasari” varēs piedzīvot rosību siltumnīcas darbos. Turpretī rotaļīgu prieku caur krāsām rosina izkārtoto krāsaino zaru dekorācijas uz Liepājas ielas un Pilsētas laukumā. Pilsētas laukumā priecēs arī kompozīcija ar Lieldienu noskaņu simboliem – lielformāta zaķi un raibas olas. Arī pagastu rotājumos dominē tradicionālā Lieldienu tematika. Aicinām brīvajās dienās apceļot Kuldīgas novadu un apskatīt sarūpētos rotājumus.

Pirmdien, 29. martā

  • 13.00 Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja I. Bērziņa, priekšsēdētājas vietnieks V. Gotfridsons un izpilddirektore I. Dambīte-Damberga piedalās sarunā par “Lielās Talkas” organizēšanu Kuldīgas novadā. Norises vieta – videokonferences režīms.

Otrdien, 30. martā

  • 09.00 Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja I. Bērziņa piedalās pašvaldību pārstāvju tikšanās ar Vakcinācijas projekta biroja vadību, saņemtu aktuālo informāciju par masu vakcinēšanas pret Covid-19 organizēšanas procesu. Norises vieta – videokonferences režīms.

Trešdien, 31. martā

  • 09.00 Kuldīgas novada pašvaldības Bērnu lietu apakškomisijas sēde. Norises vieta – videokonferences režīms.
  • 10.00 Kuldīgas novada pašvaldības Administratīvās komisijas sēde. Norises vieta – videokonferences režīms.

PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS

< SKATĪT AKTUALITĀTES