Kuldīdznieki labdarības akcijā „Eņģeļi pār Latviju” saziedojuši 988 latus

8. decembrī Kuldīgā viesojās „Eņģeļu ekspresis”, lai īpašā pasākumā atbalstītu labdarības akciju „Eņģeļi pār Latviju” un aicinātu iedzīvotājus pirms pārejas uz eiro ziedot mājās uzkrātās latu un santīmu monētas smagi slimo bērnu ārstēšanai. Kuldīdznieki šim mērķim saziedoja 988,11 latus.

„Ir saviļņojums par iedzīvotāju lielo atsaucību un vēlmi sniegt palīdzīgu roku tiem bērniņiem un viņu ģimenēm, kuriem dzīve sagādājusi daudz vairāk rūpju un izaicinājumu nekā ikdienā spējam iedomāties. Divu stundu laikā, kamēr pilsētā viesojās „Eņģeļu ekspresis”, saziedotā summa ir apliecinājums tam, ka mums rūp un, ka kopīgiem spēkiem mēs varam panākt daudz. Paldies par atbalstu visiem, kuri sekmēja šī pasākuma norisi – Swedbank par īpašo „Eņģeļu ekspresi”, Latvijas Neatkarīgās televīzijas personībām, Rimi, Kuldīgas novada pašvaldībai, vietējiem kolektīviem un māksliniekiem, kā arī brīvprātīgajiem un apmeklētājiem”, saka Rūta Dimanta, Ziedot.lv vadītāja.

Iedzīvotāji, kuriem nebija iespēja apmeklēt pasākumus, ir aicināti ziedot sakrātās monētas smagi slimo bērnu ārstēšanai līdz pat 15.janvārim Swedbank filiālēs, kā arī Rimi un Supernetto veikalos visā Latvijā.

Pašlaik fondā Ziedot palīdzību lūgušas 6 ģimenes no Kurzemes, kuru bērnu ārstēšana nav tikusi iekļauta valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos. Ģimenēm nepieciešams atbalsts operācijas veikšanai  ārvalstu klīnikā  un rehabilitācijas programmu finansēšanai. Ziedotā nauda tiks izmantota šo bērnu ārstēšanai.

Kopumā piecu nedēļu laikā, „Eņģeļu ekspresim” viesojoties 22 Latvijas pilsētās, iedzīvotāji saziedojuši jau 28 171 latus.

Plašāka informācija par „Eņģeļu ekspresi” pieejama interneta vietnē www.engeluekspresis.lv.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav