Kuldīgas novadā aicina kopīgi talkot

Foto: Eduards Dambergs

Katru gadu aprīlis tiek izsludināts par Spodrības mēnesi, kurā visi Kuldīgas novada iedzīvotāji, uzņēmumi, izglītības un pašvaldības iestādes aicinātas sakopt novadu.

Daudzi no mums ir pamanījuši kādu nesakoptu stūrīti, un šomēnes mēs varam tos sakārtot. Aicinām iedzīvotājus pieteikt talkošanas vietas līdz 18. aprīlim Lielās talkas organizatorei Kuldīgā – novada pašvaldības vides speciālistei Dacei Jansonei pa tālruni 633 24935, 27025423 vai e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., lai 18. aprīlī varam sakopt teritorijas vecpilsētā un Ventas krastos.

Šogad tiks dalīti zili maisi, kurus pēc talkas nogādās uz atkritumu poligonu. Par pilnajiem atkritumu maisiem noteikti jāpaziņo dispečerei Dacei Grehovai vai pagastu pārvaldēs, lai zinātu to savākšanas vietas. Par atkritumu maisu saņemšanu interesēties no 13. aprīļa SIA „Kuldīgas komunālie pakalpojumi” pie dispečeres D.Grehovas pa tālruni 63322380 vai 26674543, Dārzniecības ielā 9, Kuldīgā. Kuldīgas novada pagastu pārvaldēs var saņemt informāciju par talkas norisi pagastos un saņemt arī zilos atkritumu maisus.

Svarīgi atcerēties, ka Lielās talkas atkritumi nav vecās mantas no māju pagrabiem un atkritumu kaudzes privātmāju un daudzdzīvokļu māju teritorijās. Lielā talka ir koplietošanas teritoriju sakopšanas pasākums katrā pilsētā, novadā un pagastā, kurā aicināts piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kam rūp ilgtspējīga valsts attīstība un iespēja dzīvot nepiesārņotā vidē. 2015. gadā Lielās talkas vadmotīvs – „Pastāvēs, kas pārvērtīsies!”.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav